فنگشویی مبل استیل

فنگشویی یک روش چینی برای چیدمان منزل است که موجب گردش انرژی های مثبت در فضای منزل می شود .

ادامه خواندن←

چیدمان اصولی منزل با 6 ترفند کاربردی

به دنبال یک نقطه ی کانونی مانند شومینه ، تلویزیون یا امثالهم باشید و بزرگترین کاناپه را روبروی آن قرار داده و سایر مبل ها را با توجه به فضای منزلتان و رعایت فاصله های بین مبلمان ، حول آن بچینید.

ادامه خواندن←

بهترین مبل ها برای جلوی تلویزیون

مبلی که باید برای این فضا انتخاب نمایید یک مبل راحتی با کیفیت و با دوام است. مبل راحتی هنگام لم دادن و خوابیدن، حس بسیار خوبی به شما داده و حتی می توان برای دیزاین آن از شال مبل یا کوسن های بالشی بسیار زیبا ، استفاده نمود که موجب راحتی و آسایش بیشتر شما نیز خواهد شد.

ادامه خواندن←

مبل استیل بخرم یا راحتی؟!

اگر به دورهمی دوستانه علاقمندید و اکثر مهمان های شما را افراد صمیمی و نزدیک تشکیل می دهند مطمئنا داشتن مبل راحتی در سالن نشیمن و پذیرایی انتخاب مناسبتری ست اما اگر با مهمان هایتان رودربایستی دارید و اکثر مواقع مهمانان رسمی دارید بهتر است یک دست مبل استیل موقر و شکیل برای اتاق نشیمن منزلتان تهیه کنید تا فضای خانه با جو مهمانی همخوانی و هماهنگی بیشتری داشته باشد.

ادامه خواندن←

فاصله های ضروری در دکوراسیون نشیمن

فاصله ی مبل ها باید طوری باشد که افراد حاضر به راحتی بتوانند با یکدیگر گفتگو کرده و بدون مشکل صدای یکدیگر را بشنوند؛ معمولا این فاصله را بین ۸ تا ۲۵ سانتی متر در نظر می گیرند .

ادامه خواندن←

فوم سرد بهتر است یا اسفنج؟

فوم سرد، فوم گرم، فوم ویژه، ابر یا اسفنج، پنبه ای، نمدی، چسبی، فنری، لایه ای، لایکو؛ اسامی مختلفی هستند که در قسمت نشیمن و تکیه گاه مبلمان به کار برده می شوند.

ادامه خواندن←

رازهای انتخاب میز جلو مبلی ایده آل

میز جلو مبلی یکی از اجزای بسیار مهم اتاق نشیمن است که مانند مبل و فرش تاثیر زیادی در ایجاد تعادل بصری و راحتی منزلتان دارد.

ادامه خواندن←

مبل استیل چیست؟

در زبان انگلیسی به این نوع مبلمان که ظاهر لاکچری و چشمگیری دارد کلمه ی استایل اطلاق می شود و استیل در واقع همان صورت فارسی شده ی واژه ی استایل است و ربطی به استفاده از استیل و دیگر فلزات در مبلمان ندارد.

ادامه خواندن←

چیدمان اصولی مبل استیل

بهترین چیدمان برای مبل استیل چیدمان قرینه یا متقارن است. چرا که تقارن در سبک های کلاسیک و سلطنتی حرف اول را می زند و این نوع چیدن مبل ها باعث اشرافی تر شدن فضای خانه می شود.

ادامه خواندن←