چک لیست خرید مبل استیل

تنها در صورتی که میخواهید منزلتان را به سبک کلاسیک دیزاین کنید سراغ مبل استیل بروید و دیگر المان های اتاق نشیمن را نیز متناسب با همین سبک انتخاب نمایید.

ادامه خواندن←

مبل استیل و مراحل ساخت آن

مرغوب ترین چوب هایی که در صنعت مبل سازی مورد استفاده قرار می گیرد چوب راش و گردوست.

ادامه خواندن←

مبل استیل را با چه پرده ای ست کنیم؟

مبل و پرده؛ دو رکن اصلی اتاق نشیمن هستند که باید در انتخاب هر دوی آنها دقت فوق العاده ای به خرج داد . چون علاوه بر کاربردهای مهمی که در فضا دارند ؛ رنگ، طرح و مدل آنها، روی زیبایی و جذابیت فضا نیز تاثیر گذار است. از طرفی هماهنگی این دو المان هم بسیار مهم است.

ادامه خواندن←

5 نکته طلایی در انتخاب فرش نشیمن

فرش ها یکی از جذاب ترین آیتم های اتاق نشیمن به شمار می روند که می توانند در کنار زیبایی، آرامش و گرمی فضا را نیز افزایش دهند.

ادامه خواندن←

همه چیز درباره کوسن ها و انتخاب آن

رنگ و تزئینات مبلمان ؛ روی نمای کلی نشیمن تاثیر بسیاری می گذارد. یکی از این تزئینات چشم نواز مبلمان و حتی خانه، کوسن ها هستند که هم قیمت مناسبی دارند و هم تاثیر بسیاری روی جذابیت محیط می گذارند.

ادامه خواندن←

فنگشویی مبل استیل

فنگشویی یک روش چینی برای چیدمان منزل است که موجب گردش انرژی های مثبت در فضای منزل می شود .

ادامه خواندن←

چیدمان اصولی منزل با 6 ترفند کاربردی

به دنبال یک نقطه ی کانونی مانند شومینه ، تلویزیون یا امثالهم باشید و بزرگترین کاناپه را روبروی آن قرار داده و سایر مبل ها را با توجه به فضای منزلتان و رعایت فاصله های بین مبلمان ، حول آن بچینید.

ادامه خواندن←

بهترین مبل ها برای جلوی تلویزیون

مبلی که باید برای این فضا انتخاب نمایید یک مبل راحتی با کیفیت و با دوام است. مبل راحتی هنگام لم دادن و خوابیدن، حس بسیار خوبی به شما داده و حتی می توان برای دیزاین آن از شال مبل یا کوسن های بالشی بسیار زیبا ، استفاده نمود که موجب راحتی و آسایش بیشتر شما نیز خواهد شد.

ادامه خواندن←

مبل استیل بخرم یا راحتی؟!

اگر به دورهمی دوستانه علاقمندید و اکثر مهمان های شما را افراد صمیمی و نزدیک تشکیل می دهند مطمئنا داشتن مبل راحتی در سالن نشیمن و پذیرایی انتخاب مناسبتری ست اما اگر با مهمان هایتان رودربایستی دارید و اکثر مواقع مهمانان رسمی دارید بهتر است یک دست مبل استیل موقر و شکیل برای اتاق نشیمن منزلتان تهیه کنید تا فضای خانه با جو مهمانی همخوانی و هماهنگی بیشتری داشته باشد.

ادامه خواندن←