مبل اکسنت چیست؟

مبل اکسنت ، مبلی است که با سایر مبل های موجود در منزل تفاوت داشته و همین متمایز بودن آن را تبدیل به مبل شاخص یا اکسنت کرده است.

ادامه خواندن←

5 ترفند فوق العاده برای چیدمان میز جلو مبلی

چیدمان میز جلو مبلی نقش مهمی در زیبایی خانه ی شما دارد. از یاد نبرید که تحولات بزرگ از تغییرات کوچک آغاز می شوند. و این تغییر کوچک می تواند قرار دادن یک گلدان زیبا روی میزتان باشد.

ادامه خواندن←

رنگ های ممنوعه برای مبل استیل

تا همین چند سال قبل، یکی از محبوب ترین رنگ های تازه عروس ها، صورتی کمرنگ بود که با ملاحت خاصی که داشت نقش بسیار بزرگی در تلطیف و دوست داشتنی کردن فضا ایفا می نمود اما حالا با سرعت فوق العاده ای محبوبیت این رنگ رو به افول بوده و اگر بگوییم به صفر رسیده است هم بی راه نگفته ایم.

ادامه خواندن←

بهترین چوب ها برای ساخت مبل استیل

چوب گردو بسیار مرغوبتر و زیباتر از چوب راش بوده و مبلمان گردو عمر بسیار بالاتری نسبت به چوب راش دارند اما با توجه به قیمت اقتصادی تر چوب راش و کیفیت قابل قبول آن، استفاده از این چوب روز به روز در حال افزایش بوده و مشتریان زیادی دارد .

ادامه خواندن←

چک لیست خرید مبل استیل

تنها در صورتی که میخواهید منزلتان را به سبک کلاسیک دیزاین کنید سراغ مبل استیل بروید و دیگر المان های اتاق نشیمن را نیز متناسب با همین سبک انتخاب نمایید.

ادامه خواندن←

مبل استیل و مراحل ساخت آن

مرغوب ترین چوب هایی که در صنعت مبل سازی مورد استفاده قرار می گیرد چوب راش و گردوست.

ادامه خواندن←

مبل استیل را با چه پرده ای ست کنیم؟

مبل و پرده؛ دو رکن اصلی اتاق نشیمن هستند که باید در انتخاب هر دوی آنها دقت فوق العاده ای به خرج داد . چون علاوه بر کاربردهای مهمی که در فضا دارند ؛ رنگ، طرح و مدل آنها، روی زیبایی و جذابیت فضا نیز تاثیر گذار است. از طرفی هماهنگی این دو المان هم بسیار مهم است.

ادامه خواندن←

5 نکته طلایی در انتخاب فرش نشیمن

فرش ها یکی از جذاب ترین آیتم های اتاق نشیمن به شمار می روند که می توانند در کنار زیبایی، آرامش و گرمی فضا را نیز افزایش دهند.

ادامه خواندن←

همه چیز درباره کوسن ها و انتخاب آن

رنگ و تزئینات مبلمان ؛ روی نمای کلی نشیمن تاثیر بسیاری می گذارد. یکی از این تزئینات چشم نواز مبلمان و حتی خانه، کوسن ها هستند که هم قیمت مناسبی دارند و هم تاثیر بسیاری روی جذابیت محیط می گذارند.

ادامه خواندن←