چیدمان مبلمان با تعیین نقطه کانونی

نقطه ی کانونی عنصر اصلی برقراری نظم و آرامش در فضای خانه بوده و بدون آن نمی توان به یک دیزاین عالی و بی نقص دست یافت. و از آنجا که با هر وسیله و هر قسمتی از خانه می توان یک نقطه ی کانونی به وجود آورد، هرگز بدون تعیین نقطه ی کانونی اقدام به چیدمان نکنید.

ادامه خواندن←

مبل طوسی را چگونه ست کنیم؟

مبل های طوسی در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین و محبوب ترین مبل ها، برای فضای نشیمن اکثر خانه ها تبدیل شده اند. که البته این محبوبیت بی دلیل نبوده و موارد بسیاری به ترند شدن ِ مبل های طوسی کمک کرده است:

ادامه خواندن←

بهترین رنگ برای مبل استیل

رنگ از جمله مواردیست که همواره ، بسیار تحت تاثیر مد بوده و هر ساله با اعلام رنگ های جدید توسط کمپانی های مطرح دنیا، تحول عظیمی در صنعت دکوراسیون پدید می آید.

ادامه خواندن←

مبل استیل مصری چیست؟

مبل استیل مصری یکی از سبک های مبلمان سلطنتی می باشد که الهام بخش طراحی و ساخت آن ؛ دکوراسیون مصریان باستان بوده و وجه تسمیه ی آن نیز همین مورد می باشد.

ادامه خواندن←

مبل اکسنت چیست؟

مبل اکسنت ، مبلی است که با سایر مبل های موجود در منزل تفاوت داشته و همین متمایز بودن آن را تبدیل به مبل شاخص یا اکسنت کرده است.

ادامه خواندن←

5 ترفند فوق العاده برای چیدمان میز جلو مبلی

چیدمان میز جلو مبلی نقش مهمی در زیبایی خانه ی شما دارد. از یاد نبرید که تحولات بزرگ از تغییرات کوچک آغاز می شوند. و این تغییر کوچک می تواند قرار دادن یک گلدان زیبا روی میزتان باشد.

ادامه خواندن←

رنگ های ممنوعه برای مبل استیل

تا همین چند سال قبل، یکی از محبوب ترین رنگ های تازه عروس ها، صورتی کمرنگ بود که با ملاحت خاصی که داشت نقش بسیار بزرگی در تلطیف و دوست داشتنی کردن فضا ایفا می نمود اما حالا با سرعت فوق العاده ای محبوبیت این رنگ رو به افول بوده و اگر بگوییم به صفر رسیده است هم بی راه نگفته ایم.

ادامه خواندن←

بهترین چوب ها برای ساخت مبل استیل

چوب گردو بسیار مرغوبتر و زیباتر از چوب راش بوده و مبلمان گردو عمر بسیار بالاتری نسبت به چوب راش دارند اما با توجه به قیمت اقتصادی تر چوب راش و کیفیت قابل قبول آن، استفاده از این چوب روز به روز در حال افزایش بوده و مشتریان زیادی دارد .

ادامه خواندن←