چه جلو مبلی هایی برای مبل استیل مناسب هستند؟

یکی از نیازهای ضروری هر نشیمن میز است. میزها تاثیر بسیار زیادی در تامین آسایش ساکنین منزل داشته و نقش چشمگیری در پذیرایی از مهمانان ایفا می کنند.

ادامه خواندن←

5 پالت رنگی جذاب برای مبل سبز

مبل سبز یکی از جداب ترین انتخاب ها برای یک نشیمن خاص و آرام بخش است که به راحتی می توان آن را با رنگهای متفاوتی ست کرده و به چیدمان مختلفی رسید.

ادامه خواندن←

مبل هایی که خانه را بزرگتر نشان می دهند + نکات مهم

اگر می خواهید نشیمن منزلتان وسیع تر از آنچه که هست به نظر برسد حتما از مبل هایی با رنگ روشن استفاده کنید و هر چه رنگ پارچه و قاب؛ روشن تر و مات تر باشد، محیط منزل شما بزرگتر به نظر خواهد رسید.

ادامه خواندن←

مبل استیل ارزان قیمت از کجا بخریم؟

به خاطر میزان و نوع متریالی که در ساخت مبل استیل استفاده می شود این مبل قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع مبلمان داشته و گرانتر می باشد . اما با خرید مستقیم و بی واسطه از تولیدی های معتبر می توانید یک مبل استیل ارزان قیمت و با کیفیت را برای منزل خود تهیه نمایید.

ادامه خواندن←


چیدمان مبلمان با تعیین نقطه کانونی

نقطه ی کانونی عنصر اصلی برقراری نظم و آرامش در فضای خانه بوده و بدون آن نمی توان به یک دیزاین عالی و بی نقص دست یافت. و از آنجا که با هر وسیله و هر قسمتی از خانه می توان یک نقطه ی کانونی به وجود آورد، هرگز بدون تعیین نقطه ی کانونی اقدام به چیدمان نکنید.

ادامه خواندن←

مبل طوسی را چگونه ست کنیم؟

مبل های طوسی در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین و محبوب ترین مبل ها، برای فضای نشیمن اکثر خانه ها تبدیل شده اند. که البته این محبوبیت بی دلیل نبوده و موارد بسیاری به ترند شدن ِ مبل های طوسی کمک کرده است:

ادامه خواندن←

بهترین رنگ برای مبل استیل

رنگ از جمله مواردیست که همواره ، بسیار تحت تاثیر مد بوده و هر ساله با اعلام رنگ های جدید توسط کمپانی های مطرح دنیا، تحول عظیمی در صنعت دکوراسیون پدید می آید.

ادامه خواندن←

مبل استیل مصری چیست؟

مبل استیل مصری یکی از سبک های مبلمان سلطنتی می باشد که الهام بخش طراحی و ساخت آن ؛ دکوراسیون مصریان باستان بوده و وجه تسمیه ی آن نیز همین مورد می باشد.

ادامه خواندن←