قانون رنگی 10-30-60 در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگهای مختلف در دکوراسیون داخلی مانند راه رفتن روی یک لبه ی باریک است که با کوچکترین لغزشی ممکن است کل زحمات شما به باد برود. شاید علت اکثر دکوراسیون های مونوکرومی که امروزه می بینیم هم، همین امر باشد . اما قانون 10-30-60 یک ترفند فوق العاده در دیزاین داخلی است که با کمک آن می توانید بدون ترس، از رنگهای مورد علاقه ی خود در فضا، استفاده کرده و به یک نسبت ِ رنگی ِ متعادل و چشم نواز برسید.

ادامه خواندن←

مبل کرمی با چه رنگهایی ست می شود؟

مبل کرمی از محبوب ترین رنگهای مبلمان است که همواره مورد علاقه ی طراحان و خریداران بوده و به خاطر ماهیت خنثایی که دارد به راحتی با تمامی رنگها ست می شود. اگر به دیزاین های فصلی علاقه دارید و دوست دارید در هر زمانی از سال یک دکوراسیون خاص و چشم نواز داشته باشید می توانید مبل کرمی خود را به آسانی با استفاده از چند کوسن نارنجی تزِئین کرده و یک خانه ی پاییزی بی نظیر داشته باشید.

ادامه خواندن←

مبل هایی که هرگز نباید بخرید

یکی از مبل هایی که نباید بخریم مبل چرمی است. مبل چرمی چه از چرم طبیعی ساخته شده باشد چه مصنوعی، به هیچ عنوان مبل راحتی نبوده و آسایش شما را تامین نمی کند . از طرفی باعث عرق کردن شده و سر و صدای زیادی نیز هنگام نشست و برخاست ایجاد می کند.

ادامه خواندن←

روش های تمیز کردن مبلمان در منزل

مبل ها، چشمگیرترین نقطه در اتاق نشیمن بوده و به دلیل در اختیار داشتن بیشترین حجم اتاق نشیمن، اولین جایی هستند که نظر بیننده را جلب می کنند. از این رو تمیزی و زیبایی آن تاثیر مستقیمی روی زیبایی و تمیزی منزلتان دارد.

ادامه خواندن←

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل استخوانی

سفید نماد پاکی بوده و یک رنگ ساده و بی آلایش محسوب می شود از این رو اگر به دنبال پارچه ای مناسب این سبک هستید حتما باید سعی کنید که این حس سادگی و خلوص، از پارچه نیز دریافت گردد

ادامه خواندن←

چه جلو مبلی هایی برای مبل استیل مناسب هستند؟

یکی از نیازهای ضروری هر نشیمن میز است. میزها تاثیر بسیار زیادی در تامین آسایش ساکنین منزل داشته و نقش چشمگیری در پذیرایی از مهمانان ایفا می کنند.

ادامه خواندن←

5 پالت رنگی جذاب برای مبل سبز

مبل سبز یکی از جداب ترین انتخاب ها برای یک نشیمن خاص و آرام بخش است که به راحتی می توان آن را با رنگهای متفاوتی ست کرده و به چیدمان مختلفی رسید.

ادامه خواندن←

مبل هایی که خانه را بزرگتر نشان می دهند + نکات مهم

اگر می خواهید نشیمن منزلتان وسیع تر از آنچه که هست به نظر برسد حتما از مبل هایی با رنگ روشن استفاده کنید و هر چه رنگ پارچه و قاب؛ روشن تر و مات تر باشد، محیط منزل شما بزرگتر به نظر خواهد رسید.

ادامه خواندن←

مبل استیل ارزان قیمت از کجا بخریم؟

به خاطر میزان و نوع متریالی که در ساخت مبل استیل استفاده می شود این مبل قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع مبلمان داشته و گرانتر می باشد . اما با خرید مستقیم و بی واسطه از تولیدی های معتبر می توانید یک مبل استیل ارزان قیمت و با کیفیت را برای منزل خود تهیه نمایید.

ادامه خواندن←