مبل سرمه ای را چگونه ست کنیم؟

برای خرید یک مبلمان سرمه ای، حتما باید فضای منزلتان به اندازه ی کافی بزرگ باشد. اما حتی در فضاهای بزرگ هم ، در صورتی که این رنگها زیاد استفاده شوند یا با رنگ های نامناسبی ترکیب شوند فضای خانه را گرفته و دلگیر می کنند. از این رو وقتی مبلمان سرمه ای در منزل دارید حتما باید آیتم های اصلی دیگر، مانند: فرش، پرده و ... در رنگهای روشن انتخاب شوند. حال با دانستن این دو اصل، به سراغ چند ترکیب رنگی جذاب با مبلمان سرمه ای می رویم:

ادامه خواندن←

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل نقره ای

هر چند نقره ای، به خاطر ذات خنثایی که دارد به راحتی می تواند با اکثر رنگ ها ترکیب شده و یک نتیجه ی عالی را رقم بزند. اما این رنگ زیبا، وقتی قرار است قاب مبل استیل شما باشد به راحتی نمی توان از هر جنس، رنگ و طرح پارچه ای برای آن استفاده نمود و انتخاب پارچه ی مناسب، سلیقه و دقت خاصی می طلبد

ادامه خواندن←

چند دست مبل بخرم؟

مبلمان یکی از اصلی ترین آیتم های اتاق نشیمن بوده و تاثیر بسیار زیادی هم در آسایش و هم در زیبایی منزل دارد. در این مقاله در مورد تعداد ست های مبلمان و شرایط خریداری آن صحبت خواهیم کرد تا بتوانید به نحو احسن چند دست مبل را در یک سالن قرار داده و چند فضای مجزا و جذاب برای انجام فعالیت های مختلف داشته باشید.

ادامه خواندن←

3 نکته طلایی برای انتخاب مبل استیل

چوب و پارچه دو رکن اساسی یک مبل کلاسیک به شمار رفته و کیفیت و زیبایی آنها در دوام و جلوه ی مبلمان منزلتان، تاثیر بسزایی دارد. بهترین چوب ها برای ساخت مبل استیل؛ چوب های راش و گردو هستند که چوب راش به دلایل متنوعی، از جمله: کیفیت خوب و قیمت پایینتر ، در صنایع چوبی، کاربرد بیشتری دارد.

ادامه خواندن←

قانون رنگی 10-30-60 در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگهای مختلف در دکوراسیون داخلی مانند راه رفتن روی یک لبه ی باریک است که با کوچکترین لغزشی ممکن است کل زحمات شما به باد برود. شاید علت اکثر دکوراسیون های مونوکرومی که امروزه می بینیم هم، همین امر باشد . اما قانون 10-30-60 یک ترفند فوق العاده در دیزاین داخلی است که با کمک آن می توانید بدون ترس، از رنگهای مورد علاقه ی خود در فضا، استفاده کرده و به یک نسبت ِ رنگی ِ متعادل و چشم نواز برسید.

ادامه خواندن←

مبل کرمی با چه رنگهایی ست می شود؟

مبل کرمی از محبوب ترین رنگهای مبلمان است که همواره مورد علاقه ی طراحان و خریداران بوده و به خاطر ماهیت خنثایی که دارد به راحتی با تمامی رنگها ست می شود. اگر به دیزاین های فصلی علاقه دارید و دوست دارید در هر زمانی از سال یک دکوراسیون خاص و چشم نواز داشته باشید می توانید مبل کرمی خود را به آسانی با استفاده از چند کوسن نارنجی تزِئین کرده و یک خانه ی پاییزی بی نظیر داشته باشید.

ادامه خواندن←

مبل هایی که هرگز نباید بخرید

یکی از مبل هایی که نباید بخریم مبل چرمی است. مبل چرمی چه از چرم طبیعی ساخته شده باشد چه مصنوعی، به هیچ عنوان مبل راحتی نبوده و آسایش شما را تامین نمی کند . از طرفی باعث عرق کردن شده و سر و صدای زیادی نیز هنگام نشست و برخاست ایجاد می کند.

ادامه خواندن←

روش های تمیز کردن مبلمان در منزل

مبل ها، چشمگیرترین نقطه در اتاق نشیمن بوده و به دلیل در اختیار داشتن بیشترین حجم اتاق نشیمن، اولین جایی هستند که نظر بیننده را جلب می کنند. از این رو تمیزی و زیبایی آن تاثیر مستقیمی روی زیبایی و تمیزی منزلتان دارد.

ادامه خواندن←

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل استخوانی

سفید نماد پاکی بوده و یک رنگ ساده و بی آلایش محسوب می شود از این رو اگر به دنبال پارچه ای مناسب این سبک هستید حتما باید سعی کنید که این حس سادگی و خلوص، از پارچه نیز دریافت گردد

ادامه خواندن←