مبل استیل طرحدار + مزایا و معایب

در اینجا می خواهیم در مورد مبل های استیل طرح دار و دلایل استفاده و عدم استفاده از آن صحبت کنیم تا با توجه به محیط منزل خود تصمیم بهتر و نتیجه ی زیباتری را رقم بزنید.

ادامه خواندن←

سبک کلاسیک چیست؟

طراحی کلاسیک در قرن بیستم با افزایش سطح رفاه مردم و تلاش آنها برای تقلید از مدل های طراحی داخلی سلطنتی قرن های 18 و 19 اروپا، رواج یافت. طراحی کلاسیک بدون توجه ویژه به روند مد، آهسته و پیوسته راه خود را می رود. در حالی که مدل های امروزی که عناصر فانتزی و هیجان انگیز بیشتری دارند، مدام در حال تغییر و دگرگونی هستند.

ادامه خواندن←

8 ایده رنگی فوق العاده برای اتاق نشیمن

شما می توانید با استفاده از رنگ ها، جلوه های بصری چشمگیری در اتاق نشیمن ایجاد کنید. اضافه کردن رنگ به محیط، سریعترین راه برای شخصیت دادن به اتاق نشیمن است. هیچ چیز نمی تواند فضا را مانند رنگ متحول کند.

ادامه خواندن←

دنج کردن خانه با سایه های قهوه ای

هوه ای یک رنگ امن و تسکین دهنده است که استفاده از آن در محیط خانه، حس امنیت و آرامش را در انسان تقویت می‌کند. البته منظور از این مقاله، بازگشت به رنگ‌بندی های قدیمی و مختص به دهه ی هفتاد در دکوراسیون منزلتان نیست. برای استفاده از قهوه ای در دیزاین داخلی باید تنها به سایه هایی از آن اکتفا کنید.

ادامه خواندن←

چه مبل هایی را با هم نخریم؟

در اینجا می خواهیم در مورد سبک و رنگ ست های مختلف مبلمان منزل صحبت کنیم تا بیشترین هماهنگی را با منزل و سبک چیدمانی ما داشته باشد.

ادامه خواندن←

صفر تا صد چیدمان نشیمن بزرگ

از آنجایی که محیط های بزرگتر به اسباب و وسایل بیشتری نیز نیاز دارند؛ یکدست و متعادل نشان دادن فضاهای بزرگ کار سخت تری است و یک اشتباه کوچک می تواند انسجام فضا را از بین ببرد.

ادامه خواندن←

8 موردی که با مبل استیل ست نمی شود

در ادامه مواردی که امکان ترکیب با مبل استیل را ندارند، معرفی می کنیم تا هنگام خرید ، با دقت بیشتری اقدام کرده و متحمل هزینه های اضافی و اجباری تغییر دکوراسیون نشوید

ادامه خواندن←

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل قهوه ای

کنتراست چوب و پارچه یکی از موارد مهم در انتخاب مبل استیل به شمار می رود که دقت به آن می تواند زیبایی مبلمان شما را دو چندان کند.

ادامه خواندن←

کوسن های مناسب مبل استیل

انتخاب کوسن برای مبل استیل شاید در نگاه اول کار ساده ای باشد. چون در سبک کلاسیک تنوع طرح و رنگ و ... خیلی باب نبوده و معمولا تمامی آیتم های اتاق از یک سبک و رنگ کلی پیروی می کنند. اما موقع خرید می بینید که به این سادگی ها هم نبوده و با یک تغییر کوچک می توان نتیجه ی خاص و چشمگیری خلق کرد.

ادامه خواندن←