چه مبل هایی را با هم نخریم؟

در اینجا می خواهیم در مورد سبک و رنگ ست های مختلف مبلمان منزل صحبت کنیم تا بیشترین هماهنگی را با منزل و سبک چیدمانی ما داشته باشد.

ادامه خواندن←

صفر تا صد چیدمان نشیمن بزرگ

از آنجایی که محیط های بزرگتر به اسباب و وسایل بیشتری نیز نیاز دارند؛ یکدست و متعادل نشان دادن فضاهای بزرگ کار سخت تری است و یک اشتباه کوچک می تواند انسجام فضا را از بین ببرد.

ادامه خواندن←

8 موردی که با مبل استیل ست نمی شود

در ادامه مواردی که امکان ترکیب با مبل استیل را ندارند، معرفی می کنیم تا هنگام خرید ، با دقت بیشتری اقدام کرده و متحمل هزینه های اضافی و اجباری تغییر دکوراسیون نشوید

ادامه خواندن←

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل قهوه ای

کنتراست چوب و پارچه یکی از موارد مهم در انتخاب مبل استیل به شمار می رود که دقت به آن می تواند زیبایی مبلمان شما را دو چندان کند.

ادامه خواندن←

کوسن های مناسب مبل استیل

انتخاب کوسن برای مبل استیل شاید در نگاه اول کار ساده ای باشد. چون در سبک کلاسیک تنوع طرح و رنگ و ... خیلی باب نبوده و معمولا تمامی آیتم های اتاق از یک سبک و رنگ کلی پیروی می کنند. اما موقع خرید می بینید که به این سادگی ها هم نبوده و با یک تغییر کوچک می توان نتیجه ی خاص و چشمگیری خلق کرد.

ادامه خواندن←

مبل سرمه ای را چگونه ست کنیم؟

برای خرید یک مبلمان سرمه ای، حتما باید فضای منزلتان به اندازه ی کافی بزرگ باشد. اما حتی در فضاهای بزرگ هم ، در صورتی که این رنگها زیاد استفاده شوند یا با رنگ های نامناسبی ترکیب شوند فضای خانه را گرفته و دلگیر می کنند. از این رو وقتی مبلمان سرمه ای در منزل دارید حتما باید آیتم های اصلی دیگر، مانند: فرش، پرده و ... در رنگهای روشن انتخاب شوند. حال با دانستن این دو اصل، به سراغ چند ترکیب رنگی جذاب با مبلمان سرمه ای می رویم:

ادامه خواندن←

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل نقره ای

هر چند نقره ای، به خاطر ذات خنثایی که دارد به راحتی می تواند با اکثر رنگ ها ترکیب شده و یک نتیجه ی عالی را رقم بزند. اما این رنگ زیبا، وقتی قرار است قاب مبل استیل شما باشد به راحتی نمی توان از هر جنس، رنگ و طرح پارچه ای برای آن استفاده نمود و انتخاب پارچه ی مناسب، سلیقه و دقت خاصی می طلبد

ادامه خواندن←

چند دست مبل بخرم؟

مبلمان یکی از اصلی ترین آیتم های اتاق نشیمن بوده و تاثیر بسیار زیادی هم در آسایش و هم در زیبایی منزل دارد. در این مقاله در مورد تعداد ست های مبلمان و شرایط خریداری آن صحبت خواهیم کرد تا بتوانید به نحو احسن چند دست مبل را در یک سالن قرار داده و چند فضای مجزا و جذاب برای انجام فعالیت های مختلف داشته باشید.

ادامه خواندن←

3 نکته طلایی برای انتخاب مبل استیل

چوب و پارچه دو رکن اساسی یک مبل کلاسیک به شمار رفته و کیفیت و زیبایی آنها در دوام و جلوه ی مبلمان منزلتان، تاثیر بسزایی دارد. بهترین چوب ها برای ساخت مبل استیل؛ چوب های راش و گردو هستند که چوب راش به دلایل متنوعی، از جمله: کیفیت خوب و قیمت پایینتر ، در صنایع چوبی، کاربرد بیشتری دارد.

ادامه خواندن←