چگونه سبک مناسب خانه خود را پیدا کنیم؟

شما به آپارتمان خود نقل مکان می کنید و به این فکر می کنید که چگونه می توانید آن را با مبلمان و دکوراسیونی که دوست دارید پر کنید. تا اینجای کار ساده است. مشکل از جایی شروع می شود که ما باید این دکوراسیون را حداقل چند سال در منزل خود ببینیم و در آن زندگی کنیم. پس چگونه مطمئن شویم که از انتخاب خود پشیمان نمی شویم!

ادامه خواندن←

انواع چیدمان مبلمان در کنار شومینه

شومینه یکی از زیباترین نقاط خانه است که در موارد بسیاری می تواند به عنوان نقطه کانونی انتخاب شود و دکوراسیون خانه را بسیار جذاب تر کند. آتش یکی از اصلی ترین نیازهای بشری بوده و به همین خاطر ناخودآگاه انسان علاقه ی عجیبی به آتش و گرما دارد. شما با قرار دادن مبلمان در اطراف شومینه می توانید هم از گرمای آن بهره مند شوید و هم احساس آرامش بی نظیری را در خانه پدید آورید.

ادامه خواندن←

اول فرش بخرم یا مبل؟

مبلمان و فرش هر دو از مهمترین قسمت های اتاق نشیمن هستند. این اهمیت هم به خاطر قیمت بالای این دو است و هم به خاطر فضای زیادی که اشغال می کنند. اما حالا کدام یک از این دو باید اول انتخاب شود؟ این سوال دغدغه ی اصلی کسانی است که قصد تهیه جهیزیه دارند یا به فکر تغییر دکوراسیون هستند. به دلایل متعددی بهتر است ابتدا مبل را انتخاب کنید.

ادامه خواندن←

چطور یک خانه ژورنالی داشته باشیم؟

خانه های ژورنالی یکی از بهترین نمونه ها برای الگو برداری هستند که بسیار زیبا و جذابند و چشم هر بیننده ای را خیره می کنند. همه ی ما دلمان می خواهد خانه ای ژورنالی ولی در عین حال راحت داشته باشیم. اما بارها پیش آمده که پس از خرید و چیدن وسایل منزل، نتیجه ی مطلوب به دست نیامده است. برای داشتن یک خانه ی ژورنالی و کاربردی علاوه بر مشاهده ی تصاویر اینترنتی، یک سری دانش دکوراسیون هم نیاز است که در ادامه با هم می خوانیم.

ادامه خواندن←

مبل استیل برای چه خانه هایی مناسب است؟

مبل استیل را علاوه بر یک کالای لوکس و اشرافی می توان یک اثر هنری نیز دانست که با پارچه های فاخر و منبت کاری های چشم نواز ، همچون نگینی در خانه خواهد درخشید. اما این نوع مبلمان در کنار زیبایی ها و مزایای بی شمارش برای هر مکانی مناسب نبوده و خرید آن ( در صورتی که بخواهید به نحو احسنت از زیبایی و اصالت آن بهره مند شوید) شرایط خاصی می طلبد.

ادامه خواندن←

مبل استیل طرحدار + مزایا و معایب

در اینجا می خواهیم در مورد مبل های استیل طرح دار و دلایل استفاده و عدم استفاده از آن صحبت کنیم تا با توجه به محیط منزل خود تصمیم بهتر و نتیجه ی زیباتری را رقم بزنید.

ادامه خواندن←

سبک کلاسیک چیست؟

طراحی کلاسیک در قرن بیستم با افزایش سطح رفاه مردم و تلاش آنها برای تقلید از مدل های طراحی داخلی سلطنتی قرن های 18 و 19 اروپا، رواج یافت. طراحی کلاسیک بدون توجه ویژه به روند مد، آهسته و پیوسته راه خود را می رود. در حالی که مدل های امروزی که عناصر فانتزی و هیجان انگیز بیشتری دارند، مدام در حال تغییر و دگرگونی هستند.

ادامه خواندن←

8 ایده رنگی فوق العاده برای اتاق نشیمن

شما می توانید با استفاده از رنگ ها، جلوه های بصری چشمگیری در اتاق نشیمن ایجاد کنید. اضافه کردن رنگ به محیط، سریعترین راه برای شخصیت دادن به اتاق نشیمن است. هیچ چیز نمی تواند فضا را مانند رنگ متحول کند.

ادامه خواندن←

دنج کردن خانه با سایه های قهوه ای

هوه ای یک رنگ امن و تسکین دهنده است که استفاده از آن در محیط خانه، حس امنیت و آرامش را در انسان تقویت می‌کند. البته منظور از این مقاله، بازگشت به رنگ‌بندی های قدیمی و مختص به دهه ی هفتاد در دکوراسیون منزلتان نیست. برای استفاده از قهوه ای در دیزاین داخلی باید تنها به سایه هایی از آن اکتفا کنید.

ادامه خواندن←