6 دلیل برای خرید مبل استیل ( + سه دلیل برای نخریدن)

مبل استیل به دلیل داشتن چوب مستحکم و پارچه های با کیفیت ، نسبت به سایر انواع مبلمان، قیمت بالاتری دارد اما با توجه به دوام و عمر مفیدش، در دراز مدت به صرفه بوده و از صرف هزینه ی بیشتر بابت خرید آن پشیمان نخواهید شد. با ما همراه بیشتر تا دلایل بیشتری برای خریدن یا نخریدن مبل استیل به دست بیاورید.

ادامه خواندن←

بهترین رنگ چوب برای مبل استیل طوسی

مبل طوسی یکی از پر فروش ترین رنگ ها در بازار مبلمان است که به دلیل ماهیت خنثایی که دارد به راحتی با هر رنگی ست می شود. ما در اینجا می خواهیم رنگ مناسب چوب برای مبل استیل طوسی را با هم بررسی کنیم تا به زیباترین ترکیب مبلمان دست پیدا کنید.

ادامه خواندن←

۴ سبک محبوب چیدمان خانه در ایران

سبک های بسیاری برای چیدمان داخلی وجود دارد و با توجه به سرعت حیرت آور مد، بعید نیست که روز به روز به تعداد این سبکها افزوده شود. ما در اینجا ۴ سبک محبوب چیدمان خانه در ایران را معرفی می کنیم و به بررسی المان های مختلف آنها، یعنی معماری، مبل، فرش، پرده، لوازم جانبی و ... می پردازیم.

ادامه خواندن←

بالای مبل چه تابلویی بزنیم؟

گر مبل استیل یا کلاسیک دارید، تابلو فرش یا نقاشی های کلاسیک برای بالای مبل شما بسیار مناسب است. قاب تابلو حتما باید چوبی بوده و کاملا مطابق رنگ چوب مبل استیل باشد.

ادامه خواندن←

چگونه سبک مناسب خانه خود را پیدا کنیم؟

شما به آپارتمان خود نقل مکان می کنید و به این فکر می کنید که چگونه می توانید آن را با مبلمان و دکوراسیونی که دوست دارید پر کنید. تا اینجای کار ساده است. مشکل از جایی شروع می شود که ما باید این دکوراسیون را حداقل چند سال در منزل خود ببینیم و در آن زندگی کنیم. پس چگونه مطمئن شویم که از انتخاب خود پشیمان نمی شویم!

ادامه خواندن←

انواع چیدمان مبلمان در کنار شومینه

شومینه یکی از زیباترین نقاط خانه است که در موارد بسیاری می تواند به عنوان نقطه کانونی انتخاب شود و دکوراسیون خانه را بسیار جذاب تر کند. آتش یکی از اصلی ترین نیازهای بشری بوده و به همین خاطر ناخودآگاه انسان علاقه ی عجیبی به آتش و گرما دارد. شما با قرار دادن مبلمان در اطراف شومینه می توانید هم از گرمای آن بهره مند شوید و هم احساس آرامش بی نظیری را در خانه پدید آورید.

ادامه خواندن←

اول فرش بخرم یا مبل؟

مبلمان و فرش هر دو از مهمترین قسمت های اتاق نشیمن هستند. این اهمیت هم به خاطر قیمت بالای این دو است و هم به خاطر فضای زیادی که اشغال می کنند. اما حالا کدام یک از این دو باید اول انتخاب شود؟ این سوال دغدغه ی اصلی کسانی است که قصد تهیه جهیزیه دارند یا به فکر تغییر دکوراسیون هستند. به دلایل متعددی بهتر است ابتدا مبل را انتخاب کنید.

ادامه خواندن←

چطور یک خانه ژورنالی داشته باشیم؟

خانه های ژورنالی یکی از بهترین نمونه ها برای الگو برداری هستند که بسیار زیبا و جذابند و چشم هر بیننده ای را خیره می کنند. همه ی ما دلمان می خواهد خانه ای ژورنالی ولی در عین حال راحت داشته باشیم. اما بارها پیش آمده که پس از خرید و چیدن وسایل منزل، نتیجه ی مطلوب به دست نیامده است. برای داشتن یک خانه ی ژورنالی و کاربردی علاوه بر مشاهده ی تصاویر اینترنتی، یک سری دانش دکوراسیون هم نیاز است که در ادامه با هم می خوانیم.

ادامه خواندن←

مبل استیل برای چه خانه هایی مناسب است؟

مبل استیل را علاوه بر یک کالای لوکس و اشرافی می توان یک اثر هنری نیز دانست که با پارچه های فاخر و منبت کاری های چشم نواز ، همچون نگینی در خانه خواهد درخشید. اما این نوع مبلمان در کنار زیبایی ها و مزایای بی شمارش برای هر مکانی مناسب نبوده و خرید آن ( در صورتی که بخواهید به نحو احسنت از زیبایی و اصالت آن بهره مند شوید) شرایط خاصی می طلبد.

ادامه خواندن←