روی کدام مبل می نشینید ؟ (سرگرمی)

مطالبی که در شبکه های اجتماعی و ... با نام تست های روانشناسی منتشر می شود عمدتا جنبه ی سرگرمی داشته و نمی توان به آن استناد علمی نمود . اما گاهی می توان از آن استنباط هایی نمود که به نوعی معرف قسمت هایی از نقاط ناشناخته ی روح ما است .

ادامه خواندن←

مبل قهوه ای را چگونه ست کنیم؟

مبل قهوه ای خود را با کوسن ها و شال پرده ی نارنجی تکمیل کنید. با این کار شما یک دکوراسیون پاییزی زیبا خواهید داشت. نارنجی یک رنگ نشاط آور و هیجان انگیز است که می تواند افسردگی را از محیط دور کند و در کنار مبل قهوه ای بسیار عالی ظاهر شود.

ادامه خواندن←

تاریخچه جالب مبلمان در ایران و جهان

مبل ها امروزه به یکی از اساسی ترین قسمت های منزل تبدیل شده اند و بخش بزرگی از سالن پذیرایی را در اختیار خود دارند . تأثیری که مبل ها در راحتی و آسایش بیشتر انسان دارند، قابل انکار نیست. اما این اتفاق ناگهانی نبوده و مبل ها برای رسیدن به این نقطه مسیر درازی را طی کرده اند.

ادامه خواندن←

9 ترفند عالی برای داشتن یک نشیمن خانوادگی

نشیمن خانوادگی یک فضای راحت و غیر رسمی در خانه است که می توانید در آن استراحت کنید، فیلم ببینید بازی کنید و با خانواده و دوستان خود در آن سرگرم شوید.

ادامه خواندن←

بهترین رنگ چوب برای مبل استیل سفید

در دهه ی اخیر رنگ های سفید و طوسی جای خود را خانه ها تثبیت کرده و مبلمان سفید و طوسی پای ثابت خانه های امروزی شده اند. در اینجا می خواهیم رنگ های مناسب برای چوب مبل استیل سفید را باهم ببینیم تا ترکیب جذابتری در دیزاین داخلی منزلتان داشته باشید.

ادامه خواندن←

6 دلیل برای خرید مبل استیل ( + سه دلیل برای نخریدن)

مبل استیل به دلیل داشتن چوب مستحکم و پارچه های با کیفیت ، نسبت به سایر انواع مبلمان، قیمت بالاتری دارد اما با توجه به دوام و عمر مفیدش، در دراز مدت به صرفه بوده و از صرف هزینه ی بیشتر بابت خرید آن پشیمان نخواهید شد. با ما همراه بیشتر تا دلایل بیشتری برای خریدن یا نخریدن مبل استیل به دست بیاورید.

ادامه خواندن←

بهترین رنگ چوب برای مبل استیل طوسی

مبل طوسی یکی از پر فروش ترین رنگ ها در بازار مبلمان است که به دلیل ماهیت خنثایی که دارد به راحتی با هر رنگی ست می شود. ما در اینجا می خواهیم رنگ مناسب چوب برای مبل استیل طوسی را با هم بررسی کنیم تا به زیباترین ترکیب مبلمان دست پیدا کنید.

ادامه خواندن←

۴ سبک محبوب چیدمان خانه در ایران

سبک های بسیاری برای چیدمان داخلی وجود دارد و با توجه به سرعت حیرت آور مد، بعید نیست که روز به روز به تعداد این سبکها افزوده شود. ما در اینجا ۴ سبک محبوب چیدمان خانه در ایران را معرفی می کنیم و به بررسی المان های مختلف آنها، یعنی معماری، مبل، فرش، پرده، لوازم جانبی و ... می پردازیم.

ادامه خواندن←

بالای مبل چه تابلویی بزنیم؟

گر مبل استیل یا کلاسیک دارید، تابلو فرش یا نقاشی های کلاسیک برای بالای مبل شما بسیار مناسب است. قاب تابلو حتما باید چوبی بوده و کاملا مطابق رنگ چوب مبل استیل باشد.

ادامه خواندن←