همه چیز در مورد مبل زرد و نحوه ی ست کردن آن

رنگ دیگری که می تواند مبل زرد شما را بسیار شکیل تر جلوه دهد، رنگ سرمه ای است. البته طبق همان اصل کلی، تنها در صورتی که فضای شما بزرگ باشد به سراغ این رنگ بروید. چون رنگ سرمه ای در عین شیک بودن، به طرز محسوسی خانه را کوچک می کند.

ادامه خواندن←

8 راز داشتن یک نشیمن کاملا سفید و دنج

دکوراسیون خانه با رنگ سفید مانند ارائه ی یک بوم خالی است که فضاهای تاریک را روشن می کند و حتی می تواند اتاق های کوچک را بزرگتر نشان دهد. در اینجا چند مدل نشیمن سفید برای الهام بخشیدن به دکوراسیون داخلی شما آورده شده است.

ادامه خواندن←

5 مدل محبوب مبلمان در ایران

ولین نوع مبلمان این لیست، مبل استیل است که از دیرباز تا کنون نه تنها بین مردم سرزمین ما، که تمامی جهان محبوب بوده و برای سبک کلاسیک و محیط های رسمی بسیار مناسب است. مبل استیل از چوب مرغوب ساخته شده و منبت کاری های زیبا و ظریفی روی دسته، تاج و پایه های خود دارد.

ادامه خواندن←

۶ اشتباهی که خانه را کوچکتر نشان میدهد

رنگهای تیره اگرچه فضا را بسیار شیک و دنج می کنند اما در خانه های کوچک باید خیلی با احتیاط از آنها استفاده کرد

ادامه خواندن←

روی کدام مبل می نشینید ؟ (سرگرمی)

مطالبی که در شبکه های اجتماعی و ... با نام تست های روانشناسی منتشر می شود عمدتا جنبه ی سرگرمی داشته و نمی توان به آن استناد علمی نمود . اما گاهی می توان از آن استنباط هایی نمود که به نوعی معرف قسمت هایی از نقاط ناشناخته ی روح ما است .

ادامه خواندن←

مبل قهوه ای را چگونه ست کنیم؟

مبل قهوه ای خود را با کوسن ها و شال پرده ی نارنجی تکمیل کنید. با این کار شما یک دکوراسیون پاییزی زیبا خواهید داشت. نارنجی یک رنگ نشاط آور و هیجان انگیز است که می تواند افسردگی را از محیط دور کند و در کنار مبل قهوه ای بسیار عالی ظاهر شود.

ادامه خواندن←

تاریخچه جالب مبلمان در ایران و جهان

مبل ها امروزه به یکی از اساسی ترین قسمت های منزل تبدیل شده اند و بخش بزرگی از سالن پذیرایی را در اختیار خود دارند . تأثیری که مبل ها در راحتی و آسایش بیشتر انسان دارند، قابل انکار نیست. اما این اتفاق ناگهانی نبوده و مبل ها برای رسیدن به این نقطه مسیر درازی را طی کرده اند.

ادامه خواندن←

9 ترفند عالی برای داشتن یک نشیمن خانوادگی

نشیمن خانوادگی یک فضای راحت و غیر رسمی در خانه است که می توانید در آن استراحت کنید، فیلم ببینید بازی کنید و با خانواده و دوستان خود در آن سرگرم شوید.

ادامه خواندن←

بهترین رنگ چوب برای مبل استیل سفید

در دهه ی اخیر رنگ های سفید و طوسی جای خود را خانه ها تثبیت کرده و مبلمان سفید و طوسی پای ثابت خانه های امروزی شده اند. در اینجا می خواهیم رنگ های مناسب برای چوب مبل استیل سفید را باهم ببینیم تا ترکیب جذابتری در دیزاین داخلی منزلتان داشته باشید.

ادامه خواندن←