مبل چه رنگی بخریم؟

مبل های تیره بسیار زیبا و جذاب بوده و در فضاهای بزرگ و نورگیر، عالی ظاهر می شوند. اما برای فضاهای کوچک ، استفاده از مبل های تیره دقت خاصی می طلبد.

ادامه خواندن←

5 روش فوق العاده برای چیدمان مبلمان در اتاق باریک مستطیل شکل

یک پلان باریک مستطیل شکل، اگرچه در ابتدا ممکن است بسیار نگرانتان کند، اما در واقع یک موهبت است، چرا که شما به جای داشتن یک اتاق نشیمن بزرگتر اما نامناسب، می توانید یک منطقه ی نشیمن کوچکتر، به علاوه یک محیط دنج دیگر داشته باشید که این محدوده ی دنج می تواند یک گوشه برای مطالعه ، قهوه خوری یا ... باشد.

ادامه خواندن←

چه مبلی برای خانه من مناسب است؟

سبک کلاسیک از گچ بری های روی سقف و دیوار به راحتی قابل تشخیص است. مبل استیل یا کلاسیک بهترین گزینه برای این خانه ها به شمار می رود.

ادامه خواندن←

زیباتر کردن اتاق نشیمن با ۶ کار کم هزینه!

با خارج کردن وسایل اضافه، حالا جای بیشتری برای مانور دارید. اگر تا کنون به خاطر کم بودن فضا، مبل ها را به هم چسبانده بودید، یا ردیفی گذاشته بودید، اکنون می توانید با مشخص کردن یک نقطه ی کانونی (مثلاً تلویزیون) مبل ها را به درستی دور آن بچینید.

ادامه خواندن←

10 کاری که طراحان داخلی هنگام چیدمان خانه انجام نمی دهند!

هر ساله با دیدن تصاویر مجلات مد و دکوراسیون ، افراد زیادی ترغیب به خرید مبلمان موجود در این عکس ها می شوند که در نهایت نتیجه ای جز پشیمانی به همراه ندارد.

ادامه خواندن←

همه چیز در مورد مبل زرد و نحوه ی ست کردن آن

رنگ دیگری که می تواند مبل زرد شما را بسیار شکیل تر جلوه دهد، رنگ سرمه ای است. البته طبق همان اصل کلی، تنها در صورتی که فضای شما بزرگ باشد به سراغ این رنگ بروید. چون رنگ سرمه ای در عین شیک بودن، به طرز محسوسی خانه را کوچک می کند.

ادامه خواندن←

8 راز داشتن یک نشیمن کاملا سفید و دنج

دکوراسیون خانه با رنگ سفید مانند ارائه ی یک بوم خالی است که فضاهای تاریک را روشن می کند و حتی می تواند اتاق های کوچک را بزرگتر نشان دهد. در اینجا چند مدل نشیمن سفید برای الهام بخشیدن به دکوراسیون داخلی شما آورده شده است.

ادامه خواندن←

5 مدل محبوب مبلمان در ایران

ولین نوع مبلمان این لیست، مبل استیل است که از دیرباز تا کنون نه تنها بین مردم سرزمین ما، که تمامی جهان محبوب بوده و برای سبک کلاسیک و محیط های رسمی بسیار مناسب است. مبل استیل از چوب مرغوب ساخته شده و منبت کاری های زیبا و ظریفی روی دسته، تاج و پایه های خود دارد.

ادامه خواندن←

۶ اشتباهی که خانه را کوچکتر نشان میدهد

رنگهای تیره اگرچه فضا را بسیار شیک و دنج می کنند اما در خانه های کوچک باید خیلی با احتیاط از آنها استفاده کرد

ادامه خواندن←