5 اشتباه در انتخاب کوسن (+راه حل)

کوسن ها اگر چه حجم بسیار کمی از فضای نشیمن را اشغال می کنند اما تاثیر بی اندازه ای در تحول دیزاین داخلی دارند. اما گاهی چند اشتباه ساده و پیش پا افتاده، باعث می شود شما به نتیجه ی دلخواه خود نرسید. در اینجا چند اشتباه متداول در انتخاب کوسن را مرور می‌کنیم تا هنگام خرید کوسن از آنها دوری کنید.

ادامه خواندن←

مبل آبی و نحوه ست کردن آن

مبل آبی به ویژه در طیف های روشن علاقمندان بسیاری دارد. این رنگ فضا را بزرگتر جلوه می دهد و به خاطر ذات خنثایی که دارد به آسانی با طیف وسیعی از رنگها می تواند ست شود.

ادامه خواندن←

6 تکنیک ساده برای لوکس تر کردن خانه

اگر با توجه به متراژ فضاهای داخلی خود که تعریف کرده اید، دست به خرید و انتخاب مبلمان بزنید، به شما اطمینان می دهم که یک خانه ی فوق العاده خواهید داشت.

ادامه خواندن←

نشیمن کوچک را چگونه بچینیم؟

برای خانه های کوچک ، استفاده از سبک کلاسیک توصیه نمی شود. چون مبل های کلاسیک معمولا حجیم تر و بزرگتر از سایر مبل ها هستند. از این رو بهترین کار، استفاده از سبک های مینیمال، بوهو، روستیک، اسکاندیناوی و ... است.

ادامه خواندن←

مبل چه رنگی بخریم؟

مبل های تیره بسیار زیبا و جذاب بوده و در فضاهای بزرگ و نورگیر، عالی ظاهر می شوند. اما برای فضاهای کوچک ، استفاده از مبل های تیره دقت خاصی می طلبد.

ادامه خواندن←

5 روش فوق العاده برای چیدمان مبلمان در اتاق باریک مستطیل شکل

یک پلان باریک مستطیل شکل، اگرچه در ابتدا ممکن است بسیار نگرانتان کند، اما در واقع یک موهبت است، چرا که شما به جای داشتن یک اتاق نشیمن بزرگتر اما نامناسب، می توانید یک منطقه ی نشیمن کوچکتر، به علاوه یک محیط دنج دیگر داشته باشید که این محدوده ی دنج می تواند یک گوشه برای مطالعه ، قهوه خوری یا ... باشد.

ادامه خواندن←

چه مبلی برای خانه من مناسب است؟

سبک کلاسیک از گچ بری های روی سقف و دیوار به راحتی قابل تشخیص است. مبل استیل یا کلاسیک بهترین گزینه برای این خانه ها به شمار می رود.

ادامه خواندن←

زیباتر کردن اتاق نشیمن با ۶ کار کم هزینه!

با خارج کردن وسایل اضافه، حالا جای بیشتری برای مانور دارید. اگر تا کنون به خاطر کم بودن فضا، مبل ها را به هم چسبانده بودید، یا ردیفی گذاشته بودید، اکنون می توانید با مشخص کردن یک نقطه ی کانونی (مثلاً تلویزیون) مبل ها را به درستی دور آن بچینید.

ادامه خواندن←

10 کاری که طراحان داخلی هنگام چیدمان خانه انجام نمی دهند!

هر ساله با دیدن تصاویر مجلات مد و دکوراسیون ، افراد زیادی ترغیب به خرید مبلمان موجود در این عکس ها می شوند که در نهایت نتیجه ای جز پشیمانی به همراه ندارد.

ادامه خواندن←