کارکردهاي مثبت مبل استيل در فنگشويي

فنگشویی مبل استیل

 فنگشویی مبل استیل
 فنگشویی یک روش چینی برای چیدمان منزل است که موجب گردش انرژی های مثبت در فضای منزل می شود . این روش از دو کلمه ی فنگ به معنی باد و شویی به معنای آب تشکیل شده و عناصر اصلی از قبیل: آب، آتش، زمین، چوب و فلز ؛ نقش اساسی در چیدمان فنگشویی دارد. فنگشویی بر اساس علوم متافیزیک و تاثیرات محیط روی؛ روح، روان و زندگی انسان، پایه گذاری شده و در اکثر دانشگاه های معتبر مورد تحقیق قرار گرفته و تدریس می شود. علاوه بر چیدمان وسیله ها، انتخاب آن ها نیز نقش بسیار مهمی در گردش انرژی و افزایش تاثیر فنگشویی دارد که ما در اینجا به مبل استیل و کارکردهای مثبت آن در فنگشویی اشاره خواهیم داشت:

چوب 

طبیعت و عناصر آن می توانند انرژی مثبت بسیار زیادی را به محل زندگی ما منتقل نمایند. از این رو فنگشویی روی استفاده از وسایل طبیعی اصرار ویژه ای دارد. چوب یکی از زیباترین و گرم ترین عناصر طبیعت است که گرمای آن باعث افزایش گرما و صمیمیت افراد خانواده نیز خواهد شد. همانطور که در مراحل ساخت مبل استیل عنوان شد این مدل مبلمان بیشترین چوب را داشته و این چوب ها به دلیل کیفیتی که مورد نیاز ِ ساخت ِ مبل استیل می باشد؛ تماما طبیعی بوده و استفاده از چوب های مصنوعی در مبل استیل ظاهر آن را بسیار بد فرم و نا زیبا می نماید. رنگ های مناسب چوب مبل استیل را نیز می توانید در مطالب همین سایت بخوانید. پس با خیال راحت می توانید مطمئن باشید که مبل استیل می تواند بهترین نشیمن برای دور همی های خانوادگی باشد و تاثیرات مثبت بسیاری روی بهبود روابط اعضای خانواده داشته باشد و حس مثبت را در فضا جاری نماید.

خطوط منحنی

انرژی مثبت یا همان چی در فنگشویی به صورت خطوط مدور حرکت کرده و انرژی های منفی یا شاچی به صورت مستقیم جریان می یابند. به همین علت، فنگشویی، گوشه ها و لبه های نوک تیز را محل تجمع انرژی های منفی دانسته و برای برطرف کردن و حنثی نمودن این انرژی ها از وسایلی با انرژی های بسیار زیاد در آن بخش ها استفاده می کند . فنگشویی علاقه ی بسیار زیادی به وسایل منحنی و گرد دارد. استفاده از این وسایل هم به گردش آسان چی در فضا کمک کرده و هم باعث می شود نقاط تیز  موجود در گوشه ها آسیبی به افراد نزند. مبل استیل از جمله وسایلی است که قالب آن معمولا به شکل منحنی طراحی شده و این انحنا در پایه ها، دسته ها و حتی تاج آن ، کاملا مشهود  است. از طرفی همانطور که در مطلب چیدمان اصولی مبل استیل دیدید؛ حتی حالت چیدمان این نوع مبل  نیز ، کاملا طبق اصول فنگشویی بوده و حالت دایره ای و قرینه، بهترین نوع دیزاین مبل استیل یا سلطنتی می باشد که موجب سرازیر شدن انرژِی های ماورایی مثبت سمت نشیمن شما می شود. 

دست سازه ها

یکی دیگر از تاکیدات فنگشویی در هنگام انتخاب و تهیه ی اسباب منزل، استفاده از دست سازه های هنر یست که اینکار علاوه بر رونق اقتصادی و تاثیرات انگیزشی فوق العاده ای که در جامعه ایجاد می نماید در خانه ی خودمان نیز تاثیرات شگفت انگیزی خواهد گذاشت. مبل استیل این اصل فنگشویی را نیز به خوبی رعایت کرده و کنده کاری های زیبای آن تماما هنر دست منبت کاران حرفه ای است که این وسیله ی کاربردی را به یک اثر هنری شکیل و بی بدیل تبدیل نموده اند. 

پایه های بلند

مورد دیگری که در فنگشویی منازل بسیار به آن اهمیت داده می شود ، مساله ی نظافت و پاکیزگی محیط است علی الخصوص تمیزی جاهایی که در چشم نیستند یا دسترسی سخت تری دارند. یکی از این مکان هایی که معمولا سخت تمیز می شود زیر وسایل و مبلمان است که در مورد مبل استیل به خاطر پایه های بلندی که معمولا این مدل مبل ها دارند ، این امر به آسانی صورت گرفته و همین مساله باعث جذابتر شدن مبل استیل در فنگشویی نشیمن شده است. با از بین بردن گرد و غبار قسمت های دور از دسترس ، چی می تواند در تمام نفاط خانه جاری شده و منزلتان را لبریز از حس خوب نماید.

پرهیز از شلوغی

 شلوغی و بی نظمی، نه تنها، انرژی های مثبت را از اطرافتان پراکنده می کند؛ بلکه مانع ِ ایجاد احساس خوب، در خود انسان نیز می شوداز این رو فنگشویی همواره روی خلوت نگه داشتن فضای خانه تاکید بسیاری دارد. خلوت نگه داشتن محیط زندگی، هم باعث آرامش  افراد خانواده شده و هم رفت و آمد و عبور و مرور را در خانه آسان می کند. همانطور که در مطلب چیدمان مبلمان طبق اصول فنگشویی بیان شد، از خرید و نگهداری وسایل اضافه در منزل جدا خود داری کرده و اتاق را تبدیل به انباری نکنید. در این مورد هم ، مبل استیل می تواند کمک شایانی به زیبایی فضای منزل شما بکند. مبل استیل به خاطر تزیینات زیبا و شکیلی که روی چوب خود دارد و پارچه های نفیسی که در آن استفاده شده است می تواند شما را از خرید اکسسوری های ریز و درشت بی نیاز کرده و به تنهایی ، خانه ی شما را در عین خلوت بودن، زیبا نماید.    

با توجه به دلایلی که عنوان شد می توانید به سراغ خرید مبل استیل رفته و خیالتان بابت گردش انرژِی مثبت در فضای خانه راحت باشد . اما نکته ای که در این میان حائز اهمیت است اندازه ی خانه ی شماست همانطور که در مطلب مبل استیل بخرم یا راحتی؟! و مطلب چک لیست خرید مبلمان استیل گفته شد، خرید مبل استیل به یک سری استانداردهای محیطی نیاز دارد که مثلا متراژ منزل یکی از مهمترین آنهاست  ، پس حتما قبل از خرید، این مقالات را مطالعه نمایید تا یک انتخاب عالی برای منزل زیبایتان داشته باشید. و در صورتی که تصمیم به خرید مبل استیل گرفتید می توانید از  منوی محصولات این سایت، مبلهای استیل مجموعه ی میلاد را مشاهده بفرمایید.

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.