مبل هايي که براي خانه هاي کوچک مناسب نيستند

چرا نباید برای خانه های کوچک مبل استیل بخریم؟

چرا نباید برای خانه های کوچک مبل استیل بخریم؟
چرا نباید برای خانه های کوچک مبل استیل بخریم؟ 

مبل استیل یکی از مبل های با شکوه و زیبا است که علاقمندان بسیاری دارد. علاقمندانی که گاها حتی بدون توجه به فضایی که در اختیار دارند دست به خرید می زنند! اما نه تنها نتیجه ی دلخواهشان را نمی گیرند بلکه مدام در حال ایراد گیری از سایر قسمت‌های خانه هستند، چون متوجه یک مشکل بزرگ در چیدمان خانه شده اند اما هنوز مشکل را در مبل استیلی که انتخاب کرده اند نمی بینند. با ما همراه باشید تا بدانید چرا برای خانه های کوچک نباید مبل استیل بخرید! 


مبل استیل فضای زیادی اشغال می کند

مبل ها به طور کلی حجم زیادی از فضای نشیمن را اشغال می کنند. اما در بین مبل ها حجیم ترین نوع مبلمان، مبلهای کلاسیک و استیل هستند. مبل استیل به خاطر فرم خاص، منبت کاری ها و جزییات تزیینی بسیاری که دارد، فضای زیادی می گیرد و باعث شلوغ شدن خانه می شود. حتی ممکن است در عبور و مرور شما اختلال ایجاد کند. 


مبل استیل راحتی کمتری دارد

مبل استیل یک مبل رسمی و شیک است که برای مهمان مناسب تر است تا استفاده ی روزمره. در خانه های کوچک وجود یک دست مبل کفایت می کند. اما وقتی تنها مبل منزل ، مبل استیل باشد، آنگاه برای استراحت، تماشای تلویزیون ، لم دادن و ... به زحمت خواهید افتاد و حتی در خانه ی خود راحت نیستید. 


چیدمان مناسبی نخواهید داشت 

چیدمان مبل استیل یک فضای بزرگ و مناسب می طلبد. وقتی این فضا فراهم نباشد مجبور خواهید شد مبل ها را اتوبوسی قرار دهید، به هم بچسبانید، به دیوار بچسبانید و بسیاری اشتباهات چیدمانی دیگر که دیزان منزلتان را از ایده آل ذهنی شما دور و دورتر می کند.
سقف خانه کوتاهتر به نظر می رسد 

هر چقدر تاج مبل شما بلندتر باشد یا مبل شما ارتفاع بیشتری داشته باشد،فاصله ی مبلمان از سقف کمتر می شود و سقف خانه کوتاهتر دیده می شود. مبل های استیل از آنجایی که معمولا تاج دارد و حتی ارتفاع پایه های آن نسبت به دیگر مبل ها بیشتر است، انتخاب مناسبی برای منزل نقلی شما نخواهد بود. 


ست کردن مبل استیل سخت خواهد بود 

اگر مبل استیل بخرید، برای ست کردن اکسسوری ها و سایر وسایل منزل هم باید از سبک کلاسیک پیروی کنید. مجبور می شوید از لوسترهای کلاسیک ، بوفه، کنسول و ... که همگی جزییات و تزیینات زیادی دارند استفاده کنید که نه تنها منزل شما را زیباتر نخواهد کرد بلکه مدام در حال اضافه کردن به اشتباهات خود هستید و فضای خود را کوچکتر و شلوغ تر می کنید. طوری که با نگاه کردن به در و دیوار خانه یاد عتیقه فروشی های پر زرق برق میفتید نه یک خانه ی آرام و دلنشین. 


پس اگر یک منزل نقلی و زیبا دارید با خواندن مطلب مبل هایی که خانه را بزرگتر نشان می دهند به سراغ یک انتخاب و چیدمان عالی برای نشیمن خود بروید.

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.