8 دليل محبوبيت مبل طوسي

8 دليل محبوبيت مبل طوسي

در سال هاي اخير، رکورد پرفروش ترين رنگ مبلمان در دست مبل هاي طوسي  بوده است و اين رنگ همچنان در صدر محبوب ترين رنگ ها براي دکوراسيون داخلي قرار دارد. اما چه مواردي باعث محبوبيت اين چنيني رنگ طوسي شده است ؟ اين موارد را در ادامه بررسي مي کنيم:


1- يک رنگ خنثي است

رنگ هاي خنثي يکي از بهترين رنگ ها براي دکوراسيون داخلي به شمار مي روند. که در اين ميان طوسي، ترندترين رنگ در سالهاي اخير بوده است. مبل طوسي به راحتي با تمام رنگ ها ست مي شود. دست شما را در تعيين نقطه ي کانوني و برجسته تر کردن قسمت خاصي از خانه ، باز مي گذارد و قدرت مانور شما را در ديزاين منزل به طور باورنکردني بالا مي برد.


مبل ها حجيم ترين عنصر اتاق نشيمن هستند، از اين رو انتخاب يک رنگ خنثي براي مبلمان، کاري هوشمندانه و دور انديشانه است. مبل طوسي به اين راحتي از مد نمي رود و جز ماندگارترين رنگ ها در دکوراسيون داخلي به شمار مي رود. 


2-براي هر سبک دکوراسيوني مناسب است

سبک هاي دکوراسيون، انواع مختلفي دارد: سبک کلاسيک، مدرن، نئوکلاسيک، روستيک، گلم، بوهو، مينيمال، اسکانديناوي و ...  که هر يک رنگ و مدل چيدماني خاص خود را مي طلبد. در اکثر اين سبک ها مي توان تمامي رنگ ها را به کار برد. اما بعضي از آنها تنها با رنگ هاي خاصي چيده مي شوند و نمي توان رنگ هاي زيادي را وارد آنها کرد. مثل سبک های کلاسیک، اسکاندیناوی، مینیمال و ... . 


يکي از ويژگي هاي استثنايي رنگ طوسي ، مطابقت آن با تمامي سبک ها است. يعني شما مي توانيد رنگ طوسي را هم در مبل استيل به کار ببريد، هم مبل راحتي، هم مبل مدرن و هم هر مدلي که دلتان مي خواهد . اين رنگ هر ترکيب و استايلي را فوق العاده مي کند. 


3- براي خانه با هر اندازه اي مي تواند استفاده شود

 در خانه هاي کوچک، ترجيح ما استفاده از رنگ هاي روشن است. رنگ هاي روشن خانه را بزرگتر نشان مي دهند و براي فضاهاي کوچک انتخاب ايده آلي به شمار مي روند. از طرفي رنگ هاي تيره، فضا را دنج تر مي کنند و براي کساني که محيط صميمي تري مي خواهند ، گزينه ي خوبي هستند. مبل طوسي با طيف هاي متعددي که اين رنگ دارد مي تواند به تمامي سليقه ها پاسخ دهد.


طوسی روشن می تواند خانه ی شما را دلباز تر کند و رنگ طوسی تیره می تواند در داشتن یک محیط دلنشین و دنج به کمکتان بیاید.


4-با هر رنگي ست مي شود

با داشتن مبل طوسي، مي توانيد به راحتي از هر رنگ کوسن، پرده ، فرش و ... براي ديزاين منزل خود استفاده کنيد. طوسي با هر رنگ و طيفي، از رنگ هاي جيغ گرفته تا تناژهاي ملايم، به راحتي ست مي شود و انعطاف بالايي در ترکيب رنگي هاي متفاوت دارد.


در مطلب نحوه ی ست کردن مبل طوسی ، تناژهای رنگی مختلفی که با این رنگ هارمونی بهتری دارند، معرفی شده اند.


5-تغيير دکوراسيون را راحتتر مي کند

وقتي يک مبل طوسي در خانه داريد مي توانيد به راحتي و با کمترين هزينه ، تغييرات چشمگيري را در دکوراسيون منزل خود رقم بزنيد. شما با تغيير چند کوسن و اکسسوري کوچک مي توانيد نماي داخلي منزل خود را دگرگون کنيد. خاصيت رنگ طوسي اين است که فداکارانه، توجهات را از خود کم کرده و به سمت آيتم هاي رنگي نشيمن جلب مي کند .همين امر باعث مي شود شما با تغيير چند وسيله ي کوچک و کم هزينه، تغييرات زيادي را در نتيجه ي کار ببينيد. 


6-ديرتر کثيف مي شود

مبلمان طوسی به راحتی کثیف نمی شود و شما می توانید بدون نگرانی و بدون استفاده از کاور و پوشش خاصی از زیبایی های مبلمان خود لذت ببرید. این ویژگی باعث می شود که مبل طوسی برای خانه های شلوغ و پر رفت و آمد هم گزینه ی مناسبی باشد.
7- با هر نوع سبک زندگي سازگار است

ویژگی های متعدد و منحصر بفرد مبلمان طوسی می تواند هر کسی را مجاب کند تا یک دست از این مبل زیبا را به خانه ی خود ببرد. بر خلاف مبل سفید و دیگر رنگ های روشن که سبک زندگی خلوت و کم رفت و آمدی را می طلبد، مبل طوسی با تمامی سبک های زندگی سازگار است. داشتن فرزند کوچک، مهمانان زیاد ، خانه ی شلوغ و پر آمد و شد و ... ، این رنگ مبلمان برای همه ی این موقعیت ها مناسب است چون هم دیر کثیف می شود و هم می تواند یک محیط راحت و آرامش بخش را برایتان رقم بزند.  
8- دمده نمي شود

مطلب مبل هایی که از مد نمی روند را بخوانید. اینگونه مبل ها از یک اصل کلی پیروی می کنند و آن مورد، استفاده از رنگ خنثی در پارچه ی مبلمان است. مبل طوسی یکی از همین رنگ های ماندگار است که در سالیان اخیر امتحان خود را به خوبی پس داده است و توانسته طی سال های متمادی جزو محبوبترین رنگ برای مبلمان و دکوراسیون داخلی باقی بماند.


البته برای اینکه یک مبلمان دمده و قدیمی نشود موارد مهم دیگری نیز باید لحاظ گردد که عبارتند از : خرید یک مبل خوب و با کیفیت که در مطلب راه های تشخیص مبل خوب از بد می توانید اطلاعات خوبی در این خصوص کسب نمایید. رعایت اصل سادگی، پرهیز از شلوغی و طرح های متنوع و متعدد، توجه به علایق شخصی و نوع سبک زندگی، اجتناب از دنباله روی از مدهای گذران و مقطعی و ... می تواند شما را به سمت مد پایدار، پرهیز از مصرف گرایی و یک انتخاب فوق العاده سوق دهد. 


همینطور که دیدید مبل طوسی بی جهت محبوب نشده است و دلایل زیادی برای خرید آن وجود دارد. پس اگر از علاقمندان این رنگ مبلمان هستید بدون معطلی تصمیم خود را عملی نمایید. 


  

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.