مبل استيل آبي با چه رنگهايي ست مي شود؟

مبل استیل آبی و تکنیک های انتخاب آن

مبل استیل آبی و تکنیک های انتخاب آن
مبل استیل یکی از بهترین انتخاب ها برای دیزاین کلاسیک است که می تواند فضا را بسیار با شکوه نماید. یکی از رنگ های زیبا برای مبل استیل، آبی است که تمامی طیف های آن برای چیدمان سلطنتی مناسب است.
پارچه مبلی آبی در جنس های مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و از ابریشم و ساتن گرفته تا جیر و مخمل و ... همگی بسیار زیبا و دلفریب هستند.
در اینجا می خواهیم در مورد نحوه ی انتخاب و چیدمان مناسب مبل استیل آبی صحبت کنیم تا بهترین ایده ها را برای چیدمان داخلی خود گرفته و پیاده سازی کنید. 

اول برویم سراغ رنگ چوب مبل استیل آبی. مبل استیل آبی می تواند با اکثر رنگ چوب ها به خوبی ست شود و یک ترکیب بی نظیر را رقم بزند. اما مطمئنا ترکیب آن با برخی رنگ ها جذابتر است که آنها را در ادامه معرفی می کنیم. 


مبل استیل آبی طلایی 

طلایی یک از بهترین رنگها برای چوب مبل سلطنتی است که شکوه فضا را تضمین می کند و خانه ای لوکس و بی نقص تحویل شما می دهد. مبل استیل آبی طلایی ، به دلایل بسیاری یک انتخاب عالی به شمار می رود. اول از همه تضاد درونی این دو رنگ است که باعث می شود در کنار هم بهتر ظاهر شوند. سردی ذاتی رنگ آبی و گرمای درونی رنگ طلایی، موجب تعدیل فضا می شود و حس آرامش بیشتری القا می کند. طلایی با تمامی طیف های مبل استیل آبی از تیره گرفته تا روشن ، از هر جنسی که باشد بسیار عالی ست می شود و می توان گفت یک انتخاب بدون ریسک است که با خیال راحت می توانید به سراغ آن بروید.  برای مبل استیل آبی طلایی، می توان از کوسن هایی با تزیینات اندک طلایی رنگ یا بافت های درونی طلایی هم استفاده کرد که زیبایی مبلمان تان را چندین برابر می کند.


 اما باید حواستان به میزان استفاده از رنگ طلایی باشد. بخش زیادی از مبل استیل از چوب تشکیل شده است و وقتی یک مبل استیل طلایی دارید، یعنی بخش زیادی از فضای شما به رنگ طلایی است. پس باید در انتخاب سایر اکسسوری ها و تزیینات داخلی با احتیاط بیشتری رفتار نمایید و به رگه های طلایی یا خطوط باریکی از آن در فضا، اکتفا کنید. 


مبل استیل آبی نقره ای 

مبل استیل آبی نقره ای یکی دیگر از گزینه های عالی برای منزل شما است. با توجه به ترند شدن رنگ طوسی و نقره ای در سال های اخیر، با انتخاب مبل استیل نقره ای ، می توان انتظار داشت که یک دکوراسیون بسیار عالی و امروزی داشته باشید. رنگ نقره ای نیز، درست مانند طلایی با طیف ها و جنس های مختلف رنگ آبی ست می شود و دست شما برای انتخاب پارچه باز است. اگر چه هر دوی رنگهای آبی و نقره ای، سرد هستند اما به خاطر همنشینی زیبای این دو رنگ در
طبیعت، می توانید با آرامش خیال از آن استفاده کنید. آبی دریا و خاکستری ساحل!


البته قرار نیست کل دکوراسیون خانه ی شما همین دو رنگ باشد و شما با افزودن
یک رنگ مکمل می توانید انرژی و طراوت را وارد فضای منزل خود کنید. می توانید در مطلب قانون رنگی ۱۰٫۳۰٫۶۰ در کوراسیون داخلی ، اطلاعات مفیدی در مورد ترکیب رنگی نشیمن به دست بیاورید.


مبل استیل آبی استخوانی 

مبل استیل آبی استخوانی یکی دیگر از ترکیب های بسیار عالی برای مبل استیل است. استخوانی نیز یکی از رنگ های زیبا برای چوب مبل استیل است که به خاطر خاصیتی که تمامی رنگ های روشن دارند، فضا را بسیار بزرگتر جلوه می دهد.


اما بر عکس رنگهای نقره ای و طلایی، قانون کنتراست رنگی در چوب و پارچه ی مبل استیل، که همیشه باعث جذاب تر شدن آن می شد، اینجا جواب نمی دهد و برای مبل استیل استخوانی بهتر است از طیف های روشن رنگ آبی استفاده شود. 


در مطالب قبلی در مورده نحوه ست کردن مبلمان آبی و همینطور ترکیب رنگی مبل سرمه ای مطالبی را ارائه نمودیم اما با توجه به متفاوت بودن دیزاین سلطنتی، در سبک کلاسیک استفاده از رنگ های مختلف و متفاوت جایز نبوده و تنها دو یا سه رنگ در کل فضا تکرار می شوند. در واقع رنگ های خنثی، طبیعی و جواهری بهترین انتخاب برای یک دکور کلاسیک هستند که در عین زیبایی و جذابیت، رسمیت فضا را نیز حفظ می کنند و باعث می شوند خانه ای با شکوه و زیبا داشته باشید. 

حالا برویم سراغ رنگهایی که می تواند با مبل استیل آبی ست شود و در لوازم دیگر منزل و اکسسوری ها مورد استفاده قرار بگیرد. 


مبل استیل آبی با دیزاین کرم طلایی 

مبل استیل آبی با ترکیب رنگی کرم طلایی ، یک دکور زیبا و چشمگیر را نصیبتان می کند که می توان گفت محبوب ترین و بهترین استایل برای یک خانه با مبل استیل آبی هم به شمار می رود. دیوار و کف کرم رنگ همراه با استفاده از خطوط باریک طلایی در قاب تابلو، تزیینات کوسن، میزهای جلو مبلی و عسلی، تزیینات پرده و ... بدون شک خانه ی شما را تبدیل به خانه ی رویاهایتان می کند. 
مبل استیل آبی با رنگ های ملیح 


رنگ صورتی یکی از همین رنگ های ملیح و زیبا است که استفاده از آن در کوسن ها، پرده و ..‌. می تواند سرمای درونی رنگ آبی را تا حد زیادی خنثی کند و خانه ی شما را بسیار دوست داشتنی تر نماید. 
رنگ یاسی نیز یکی دیگر از همین رنگ های ملیح است که استفاده از آن در دکور کلاسیک پیشنهاد می شود. 


شما با مبل استیل آبی، چه رنگهایی را پیشنهاد می دهید؟


نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.