مبل زرد را چگونه ست کنيم؟

همه چیز در مورد مبل زرد و نحوه ی ست کردن آن

همه چیز در مورد مبل زرد و نحوه ی ست کردن آن

مبلمان مهمترین بخش هر نشیمنی به شمار می روند که به نوعی انعکاس علایق و سلیقه ی صاحب خانه هستند. رنگ زرد همیشه یادآور خورشید بوده و استفاده از آن در دکوراسیون داخلی می تواند همان حرارت و انرژی خورشید را به خانه بیاورد. پس اگر به این رنگ خاص و چشمگیر علاقه دارید، دیزاین های مبل زرد را در ادامه ببینید تا ایده های جالبی در خصوص ترکیب رنگی مبلمان زرد رنگ، بدست بیاورید. 

مبل زرد با قهوه ای 

هر چیزی که ما را به یاد طبیعت بیاندازد، فوق العاده است. اگر هنگام فضا سازی داخلی توانستید یک ما به ازای طبیعی برای آن پیدا کنید ، شک نکنید نود در صد راه را درست رفته اید. در مورد مبل زرد با دیزاین قهوه ای نیز دقیقا همینطور است یک درخت زیبا در پاییز اولین تصویری است که پس از دیدن ترکیب رنگی زرد و قهوه ای به ذهن خطور می کند. قهوه ای یک رنگ عالی برای چوب مبلمان هم بوده و در مبل استیل به وفور از این رنگ برای قالب مبلمان استفاده می شود. مبل زرد با مشکی

اگر فضای بزرگی در اختیار دارید بدون شک این ترکیب رنگی می تواند خانه ی شما را فوق العاده کند. ترکیب زرد با مشکی یک ست کم ریسک و بسیار زیبا است که می تواند رسمیت و گرما را توامان به خانه ی شما بیاورد. پس اگر از دسته ی افرادی هستید که به رنگ زرد علاقه دارید اما نمی خواهید خانه ای خیلی رنگارنگ داشته باشید، به این چیدمان زیبا فکر کنید. مبل زرد با خاکستری 

خاکستری را نمی توان یک رنگ واحد در نظر گرفت، این رنگ خنثی آنقدر تناژ و طیف دارد که می تواند هر سلیقه ای را اقناع کند. طیف های روشن خاکستری در ترکیب با مبل زرد، خانه را بسیار شاد و صمیمی می نماید و برای رسمی تر شدن فضا می توانید از خاکستری تیره در کنار مبل زرد استفاده کنید.


دیوارها، پرده، کوسن، فرش و ... همگی می توانند به رنگ طوسی انتخاب شوند. چون مبلمان زرد این قابلیت را دارد که کل تامین انرژی و گرمای خانه را به دوش بکشد و مانع کسل کننده شدن فضا بشود.

مبل زرد با آبی 

آبی نیز دارای نت های متفاوت و اعجاب آوری است، اما خیالتان راحت باشد چون تمامی طیف های آن از آبی آسمانی گرفته تا آبی درباری و یاقوت کبود، به خوبی با مبل زرد ست می شود. آبی آسمانی در کنار مبل زرد می تواند آرامش یک عصر دل انگیز در ساحل دریا را القا نماید و آبی پر رنگ می تواند در کنار مبل زرد فضا را در عین زیبایی بسیار متعادل نماید. مبل زرد با سبز

یک ترکیب چشم نواز که اتفاقا مدت کوتاهی در اوایل دهه ی نود شمسی به یکی از ترندهای دکوراسیون داخلی نیز تبدیل  شد، اما به دلیل استفاده ی نامناسب از ترکیب رنگی و رعایت نکردن قانون رنگی 10,30,60 ، خیلی زود از مد رفت . با این حال شما می توانید با سبز کردن دیوار پشت مبلمان زرد، یا استفاده از پرده های سبز،کوسن ها و ... به این ترکیب رنگی فوق العاده، جان تازه ای بدهید. طیف های خاکی سبز می توانند در کنار مبلمان زرد فضای دنج تری خلق کنند. 
مبل زرد با صورتی

این مبل زرد را در کنار رنگ صورتی ببینید. مطمئنا شما هم مثل من به یاد غروب های دل انگیز تابستانی افتادید. آرامش این تصویر می تواند هر کسی را برای استفاده از این دو رنگ زیبا در فضای داخلی مجاب کند. 


از طرفی صورتی یکی از بهترین مکمل ها در سال های اخیر بوده که در کنار رنگهای بسیاری خوش درخشیده است.

مبل زرد با بنفش

دو یار همیشگی که در صنعت مد و لباس به وفور ترکیب رنگی زرد و بنفش را دیده ایم. اما در دکوراسیون داخلی به دلیل پر رنگ و چشمگیر بودن هر دو رنگ شاید کمتر کسی به خود جرات استفاده از این رنگ را داده باشد. به این تصاویر زیبا دقت کنید. ایده های زیبایی به شما می دهند و حتی می توانند شما را برای داشتن یک خانه ی زرد و بنفش ترغیب نمایند.


شما می توانید از زرد لیمویی و بنفش یاسی برای داشتن یک خانه ی شاد و سرزنده استفاده کنید. و اگر می خواهید فضا کمی دنج تر و تیره تر باشد، ترکیب مبل خردلی با بنفش تیره را برگزینید. 

مبل زرد و سفید

سفید با هر رنگی عالی عمل می کند. در یک خانه ی سفید، شما می توانید از طیف های تیره تا روشن مبل زرد به راحتی استفاده کنید ، اما بدون رنگ سوم فضای شما کامل نخواهد بود. برای تکمیل رنگی فضا، می توانید از رنگهایی که بالا نام بردیم، اکسسوری های کوچکی تهیه کرده و به خانه ی خود اضافه نمایید تا خانه ی زیباتری داشته باشید. 

مبل زرد با سرمه ای 

رنگ دیگری که می تواند مبل زرد شما را بسیار شکیل تر جلوه دهد، رنگ سرمه ای است. البته طبق همان اصل کلی، تنها در صورتی که فضای شما بزرگ باشد به سراغ این رنگ بروید. چون رنگ سرمه ای در عین شیک بودن، به طرز محسوسی خانه را کوچک می کند. نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.