رنگ مناسب چوب براي مبل استيل طوسي

بهترین رنگ چوب برای مبل استیل طوسی

بهترین رنگ چوب برای مبل استیل طوسی

مبل طوسی یکی از پر فروش ترین رنگ ها در بازار مبلمان است که به دلیل ماهیت خنثایی که دارد به راحتی با هر رنگی ست می شود. ما در اینجا می خواهیم رنگ مناسب چوب برای مبل استیل طوسی را با هم بررسی کنیم تا به زیباترین ترکیب مبلمان دست پیدا کنید. 
‌رنگ های جذاب برای چوب مبل استیل را در مطالب قبلی بررسی کردیم. در اینجا می خواهیم ترندترین رنگها برای چوب مبل استیل را در کنار پارچه طوسی به شما نشان دهیم .  چوب از اساسی ترین قسمت های تشکیل دهنده ی مبل استیل بوده و کلاف مبلمان سلطنتی تماما از چوب است. یکی از راه های تشخیص مبل خوب از بد، تست کلاف مبلمان است. اگر کلاف مبلمان مستحکم و یکپارچه باشد می توان گفت مبل خوبی را انتخاب کرده اید.  بهترین چوب ها برای ساخت مبل استیل، چوب گردو و چوب راش هستند که به دلایل مختلفی مانند ارزشمند بودن میوه ی گردو، قیمت مناسب تر چوب راش و ... چوب راش بیشترین کاربرد را در صنعت تولید مبلمان دارد. این چوب به دلیل انعطاف بالا در بین مبل سازان بسیار محبوب است و استحکام بالای آن موجب تولید محصولات با کیفیت و با دوامی می شود که رضایت مشتریان را در پی دارد. 

مبل استیل طوسی با چوب قهوه ای

طوسی ذات خنثی دارد و به راحتی می تواند با هر رنگی ست شود . یکی از جذابترین رنگ ها برای مبل استیل طوسی، چوب قهوه ای است . قهوه ای کنتراست بالایی با رنگ طوسی دارد و ایجاد کنتراست بین رنگ چوب و پارچه، یکی از ترفندهای زیباتر کردن مبل استیل است که حتما هنگام انتخاب رنگ مبلمان باید به طور ویژه ای به آن توجه شود. از این رو هرچقدر رنگ پارچه ی مبلمان به سمت طوسی روشن متمایل تر باشد، در نهایت ترکیب جذابتری خواهید داشت.


از طرفی استفاده از رنگ قهوه ای برای چوب مبلمان در  آرامش درونی افراد نیز تأثیرگذار است. قهوه ای در طبیعت به عنوان رنگ چوب شناخته می شود و گرمای ذاتی این رنگ در کنار طبیعت گرم چوب، حس فوق العاده ای را به فضا القا می کند که نمی توان به سادگی از آن عبور کرد.  پارچه های مناسب برای مبل استیل قهوه ای را می توانید در مطالب قبلی سایت بخوانید. 

مبل استیل طوسی با چوب طلایی 

طلایی یکی از زیباترین رنگ ها برای چوب مبل استیل است که قدمت آن به قرون هفدهم و هجدهم میلادی بر می گردد. مبل استیل طلایی ابهت و شکوه وافری به فضا می دهد و همین مسأله باعث می شود همیشه مورد پسند عده ی زیادی از افراد باشد که به دکور اشرافی علاقه مند هستند. از آنجایی که قاب طلایی در کنار پارچه های تیره، جلوه ی زیباتری به فضا می بخشد ، می توانید مبل های طوسی تیره را به راحتی با این رنگ ست کنید. 


اگر پارچه ی طوسی شما ابریشمی و زرکوب باشد بدون معطلی می توانید سراغ چوب طلایی بروید و درخشش نشیمن خود را چند برابر کنید.

مبل استیل طوسی با چوب استخوانی

یکی دیگر از رنگ هایی که کاربرد زیادی در چوب مبلمان دارد رنگ استخوانی است که به خصوص طی سالیان اخیر در کنار رنگ طوسی یکی از ترندهای دکوراسیون داخلی به شمار می رود.


اگر چه همانطور که در مطلب بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل استخوانی گفتیم، این رنگ چوب در کنار پارچه های هم طیف خودش، زیبایی بیشتری به محیط می بخشد ولی مبل استیل طوسی با چوب استخوانی نیز می تواند ترکیب بی نظیری خلق کند. یک ترکیب ساحلی فوق العاده زیبا که یادآور شن ها و صدف های کنار دریا است.


اگر به دنبال یک محیط لوکس و در عین حال آرامش بخش هستید می توانید این مبل را به خانه برده و با افزودن کمی رنگ آبی به دکوراسیون داخلی، فضای دل انگیز و چشم نوازی را ایجاد کنید. 

مبل استیل طوسی با چوب نقره ای 

نقره ای یکی دیگر از رنگ های جذاب برای مبل استیل است . اگر چه این رنگ هم طیف خود طوسی است اما استفاده از آن با پارچه طوسی نیز رواج زیادی دارد. طیف های مختلف رنگ طوسی، دست شما را برای ست کردن آن با هر رنگ چوبی از هر طیفی باز می گذارد. می توانید از پارچه ی طوسی تیره و چوب طوسی روشن یا بالعکس استفاده کنید.


هر چند همیشه در ترکیب مبل استیل، کنتراست چوب و پارچه مبلمان را جذاب تر می کند، اما در طیف های روشن، تطابق چوب و پارچه در نهایت به نفع دکوراسیون داخلی بوده و خانه را روشن تر و دلبازتر جلوه می دهد. از طرفی چون این رنگ ها خنثی هستند به راحتی می توانید از رنگ های مورد علاقه ی خود به عنوان رنگ ثانویه، وارد دکور منزل خود کنید. در مطلب قانون رنگی ۱۰,۳۰,۶۰ در دکوراسیون داخلی و مبل طوسی با چه رنگهایی ست می شود؟ نحوه ی پخش رنگ در فضاهای داخلی، با جزییات بیان شده است.

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.