فضا سازي هاي مناسب براي مبل کرمي

مبل کرمی با چه رنگهایی ست می شود؟

مبل کرمی با چه رنگهایی ست می شود؟

مبل کرمی از محبوب ترین رنگهای مبلمان است که از دیرباز تا کنون همواره مورد علاقه ی طراحان و خریداران بوده و به خاطر ماهیت خنثایی که دارد به راحتی با تمامی رنگها ست می شود.این رنگ در ترکیب سفید با زرد ایجاد شده و هر چه میزان رنگ سفید در این ترکیب بیشتر باشد بالطبع رنگ کرمی ما روشن تر خواهد بود. همانطور که در معرفی مبل هایی که از مد نمی روند، عنوان کردیم؛ مبل هایی مانند مبل کرم که رنگ خنثی دارند اگر با ظاهری ساده و ظریف انتخاب شوند تا مدت ها در دکوراسیون منزلتان ماندگار بوده و هرگز شما را دلزده نخواهند کرد. برای مبل استیل نیز به راحتی می توانید مبل کرمی خود را با چوب رنگ چوب قهوه ای ست کرده و یک ترکیب فوق العاده خلق نمایید. پس اگر یک مبلمان کرم رنگ در خانه دارید یا تصمیم به خرید آن گرفته اید به شما تبریک می گوئیم. 

با ما همراه باشید تا ببینید پرطرفدارترین رنگ مبل دنیا را چگونه باید ست کنید:

یک دیزاین مونوکروم داشته باشید 

دیزاین مونو کروم وقتی یک مبل کرم رنگ در خانه دارید ، در عین سادگی، یک ایده ی بسیار جذاب است. دردیزاین مونو کروم یک رنگ خاص و غنی، در تناژهای مختلف در فضا تکرار شده و یک چیدمان عالی خلق می کند. برای فضا سازی اطراف مبل کرمی، می توانید از رنگ هایی که یک درجه تیره تر یا روشن تر از کرمی هستند در پرده ، فرش ، لوستر و سایر اکسسوری های ریز و درشت نشیمن استفاده کرده و به یک ترکیب آرام بخش و دلچسب برسید.


این مدل چیدمان، برای سبک کلاسیک و وقتی مبل کرم رنگ شما استیل است، بسیار مناسب بوده و با استفاده از چند اکسسوری طلایی رنگ، خانه را بسیار لوکس و اشرافی جلوه می دهد. از طرفی رنگهای روشن همانطور که در مطلب مبل هایی که خانه را بزرگتر نشان می دهند ، گفتیم؛ برای خانه های کوچکتر بسیار عالی بوده و علاوه بر وسعتی که به محیط می بحشند ، باعث مرتب به نظر رسیدن فضا نیز می شوند. از رنگ های جیغ استفاده کنید

 یکی از مزیت های رنگ خنثی این است که می تواند با هر رنگی از جمله رنگهای شارپ ترکیب شود و یک دکوراسیون خلاقانه و زیبا را رقم بزند. مبل کرمی را می توانید به آسانی با هر رنگی که باب میلتان است ست کنید. اما توصیه ی همیشگی ما در مورد استفاده از رنگهای تند این است که سعی کنید در اکسسوری ها از این رنگها استفاده نمایید، نه در آیتم های اصلی! تا در صورتی که از آنها خسته شدید بتوانید به آسانی تعویضشان کنید.

نکته: این ترکیب ها بیشتر مناسب سبک های مدرن بوده و در یک نشیمن سلطنتی نمی توان آزادانه از هر رنگی استفاده کرد 

مبل کرمی با نارنجی

اگر به دیزاین های فصلی علاقه دارید و دوست دارید در هر زمانی از سال یک دکوراسیون خاص و چشم نواز داشته باشید می توانید مبل کرمی خود را به آسانی با استفاده از چند کوسن نارنجی یا اکسسوری های زیبای دیگری مانند کدو حلوایی، گل، گلدان، شمع، مجسمه و ... تزِئین کرده با همین رنگ انرژی بخش، یک خانه ی پاییزی بی نظیر داشته باشید . رنگ نارنجی نماد شوق به زندگی و ماجراجویی است که حس سرزندگی را در محیط جریان می دهد. طیف های نارنجی از تیره مانند آجری و ... تا روشن با مبل کرمی همخوانی فوق العاده ای دارد.  مبل کرمی با زرد
 
رنگ کرم از ترکیب سفید با زرد بدست آمده و رنگ زرد به نوعی والد آن محسوب می شود. زرد نماد شادی و صمیمیت بوده و استفاده از این رنگ منزلتان را بسیار جذاب و صمیمی جلوه می دهد.در این حالت چون زرد و کرمی تقریبا در یک تم هستند می توانید از یک رنگ مکمل با زرد هم برای دیزاین جذابتر منزل استفاده کنید. رنگهای بنفش، طوسی، سرخابی و ... می توانند نتیجه ی محشری به شما ارائه دهند. 

 
مبل کرمی با قرمز

حس می کنید نشیمن منزلتان یکنواخت و خسته کننده شده است؟ مبل کرمی خود را با چند کوسن قرمز رنگ ،تزئین کنید تا ببینید چه هیجانی وارد زندگی تان می شود. این رنگ نماد انرژی بوده و در همراهی با رنگ خنثی مانند کرم بسیار چشمگیر خواهد شد. لازم نیست از رنگ قرمز به میزان زیاد استفاده نمایید همین که چند تکه از وسایل یا اکسسوری ها به رنگ قرمز انتخاب شوند، کافی است.رنگ های ملایم را امتحان کنید

رنگ های پاستلی در ترکیب با مبل کرم یک دکوراسیون ملیح بوجود میاورد که باب میل طیف وسیعی از افراد بوده و خانه را روشن و چشم نواز می کند.


سبز پسته ای، آبی فیروزه ای ، صورتی ملایم، یاسی و ... از جمله رنگهای لایتی هستند که هارمونی زیادی با مبل کرم داشته و خانه را بزرگتر جلوه می دهند.


رنگ های ملایم برخلاف رنگ های شارپ حتی در وسیله های اصلی و بزرگ نشیمن مانند فرش، پرده و ... نیز می توانند بدون نگرانی به کار برده شده و برای دیزاین کلاسیک و سلطنتی نیز مناسب هستند.

رنگ های تیره

یکی از ترکیبات رنگی جذابی که می توان با مبل کرمی ایجاد نمود استفاده از رنگ های تیره در کوسن، ترکیب رنگی فرش، پرده و ... است. کنتراستی که این رنگ ها بوجود میاورند فضا را بسیار دل انگیز و لوکس می کند. مبل کرمی اگر چه به قول معروف خیلی به رنگ های تیره میاید اما استفاده ی زیاد از این رنگ باعث کسل شدن فضا می شود که در دراز مدت بسیار آزار دهنده است . بهتر است در کنار این رنگها حتما از رنگ های نشاط آور هم در حد چند اکسسوری یا وسیله ی تزئینی کوچک استفاده شود تا تعادل فضا حفظ شود. و همانطور که در مطلب رنگهای ممنوعه برای مبل استیل هم عنوان شد ؛ از رنگهای تیره بهتر است در فضاهای به اندازه ی کافی بزرگ، استفاده شود . 

مبل کرمی با سرمه ایمبل کرمی با سبزمبل کرمی با مشکیمبل کرمی با زرشکیمبل کرمی با قهوه ای

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.