مبل سفيد را با چه پارچه اي ست کنيم؟

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل استخوانی

بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل استخوانی

مبل استیل استخوانی یکی از ترندترین رنگ های مبل استیل در سالیان اخیر بوده که به خوبی توانسته جای خود را در منازل مردم باز کند. همانطور که در مطالب قبلی از جمله: مبل هایی که خانه را بزرگتر نشان می دهند و رنگهای جذاب برای چوب  مبل استیل عنوان شد: رنگ سفید و هم خانواده های آن مانند: استخوانی، شیری، کرم و ...  خانه را دلباز تر کرده و حس مدرن بودن را حتی در سبک کلاسیک نیز جریان می بخشند. 

سفید نماد پاکی بوده و یک رنگ ساده و بی آلایش محسوب می شود از این رو اگر به دنبال پارچه ای مناسب این سبک هستید حتما باید سعی کنید که این حس سادگی و خلوص، از پارچه نیز دریافت گردد

. بهترین پارچه ها برای مبل استیل استخوانی پارچه های سفید و دیگر رنگ های روشن در جنس کتان می باشد. یا هر جنس دیگری که فاقد درخشش و تلالو باشد تا به خوبی بتواند ، سادگی و مدرنیته ی فضا را حفط نماید. شاید بهترین گزینه برای این که یک مبل استیل استخوانی به خانه ببرید مبل استیل فرانسوی باشد چون بارزترین ویژگی این مبل ها
استفاده از رنگهای روشن و پارچه های کتان و ... است که در عین سادگی زیبایی غیر قابل وصفی به محیط می بخشند.


 از طرفی رنگهای روشن و خنثی همانطور که در مقاله ی مبل هایی که همیشه مد هستند به آن اشاره نمودیم ؛ به این
سادگی تازگی و طراوت خود را از دست نمی دهند و برای ست کردن آنها با سایر عناصر منزل ، نیازی نیست زحمت چندانی به خود بدهید چرا که تمام طیف های رنگی به آسانی با این مبل ها هماهنگ می شوند. اما  نکته ای که نباید از نظرتان دور بماند این است که در چیدمان کلاسیک ، استفاده از رنگ های مختلف و مکمل چندان مرسوم نبوده و در وسایل اساسی نشیمن از قبیل پرده، فرش و ... سعی بر این است که طراحی منوکرومیک فضا از دست نرود و برای جذاب تر کردن محیط نشیمن بهترین راه استفاده از بافت های متفاوت است.تلفیق بافت های مختلف در فضا کاری بسیار مدرن  و به روز است که اخیرا بسیار مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته و هویت و تعادل بصری فضا را تضمین می کند.
  

بهترین رنگ های پارچه برای مبل استیل استخوانی را در ادامه می بینیم:


پارچه طوسی


طوسی را می توان یک رنگ عجیب و فوق العاده دانست . این رنگ به سادگی با تمامی رنگهای جذابی که برای چوب
مبل استیل وجود دارد
ست شده و یک نتیجه ی بی نظیر خلق می کند. از طلایی و نقره ای گرفته تا سفید و قهوه ای . 


مبل استیل استخوانی با پارچه ی طوسی می تواند تا مدت ها نگین منزلتان بوده و در نشیمن خانه ی شما بدرخشد. اگر
انتخاب شما چنین مبلی باشد، ؛ هم در رنگ پارچه و هم در رنگ قاب سراغ مدرن ترین ها رفته اید چرا که مبلمان طوسی چند سالی ست که محبوب ترین رنگ مبلمان بوده و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب نموده است. بهترین رنگ چوب برای مبل استیل طوسی و 
 ست های چیدمانی مبلمان طوسی را نیز در مطالب قبلی همین سایت با هم بررسی کردیم. 


 
پارچه سفید
 
مبل استیل سفید یکی از بهترین رنگها برای مبلمان بوده و آرامش بی نظیری به فضا می بخشد . مبل سفیدی که قاب استخوانی دارد فضای منزلتان را دلبازتر کرده و بزرگتر نشان می دهد. اما چون استفاده ی بیش از حد از این رنگ ممکن است فضا را کمی کرخت و کسل کننده نماید پیشنهاد ما این است که برای تعادل فضا حتما از رنگ های گرمی مانند آجری، طلایی و ... در اکسسوری ها استفاده شود. طیف های گرمتر سفید مانند شیری ، نباتی و ... نیز برای قاب استخوانی مبل استیل بسیار برازنده بوده و منزل شما را زیباتر می کنند. 


پارچه کرمی

پارچه های کرمی و دیگر رنگهای این طیف مانند بژ و .... . حتی رنگهای تیره تری مانند نسکافه ای نیز یک انتخاب عالی برای مبل استیل استخوانی محسوب شده و علاوه بر زیبایی باعث گرم شدن و افزایش جذابیت بصری محیط نیز می گردند. 
رنگهای روشن 

از سبز و آبی گرفته تا رنگهای ملیح تری مانند یاسی و ... تمامی این ها می توانند ترکیب زیبایی با مبل استیل استخوانی داشته و یک فضای زیبا خلق کنند. 


رنگهای تیره

هر چند کنتراستی که میان رنگ سفید و رنگهای تیره وجود دارد ممکن است شما را به استفاده از پارچه های تیره برای مبل استیل استخوانی وسوسه کند اما بهتر است سراغ این رنگها نروید . چون همانطور که در بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل طلایی عنوان شد پارچه های تیره ای که در مبل های استیل مورد استفاده قرار می گیرند عموما از جنس مخمل یا دیگر پارچه های فاخر و سنگین بوده و این جنس پارچه با روج بی آلایش رنگ سفید می تواند در تضاد باشد . از طرفی اگر بخواهیم از جنس های کم زرق و برق تر این پارچه ها نیز استفاده کنیم ، موچب رنگ پریده به نظر رسیدن پارچه ی مبلمان می شود که نه تنها زیبا نیست بلکه در همان نگاه اول شما را نا امید و دلزده می کند. 


نتیجه گیری

با توجه به تمامی آنچه گفته شد و همانطور که در تصاویر نیز می بینیم بهترین رنگ پارچه برای مبل استیل استخوانی رنگ هایی هم طیف و خنثی بوده که هم هارمونی جذابی با قاب ایجاد می کند و هم در دراز مدت زیبایی و جذابیت خود را در نگاه هر بیننده ای حفظ می نماید.


نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.