۴ اشتباه در انتخاب مبل استیل همراه با تصویر

مبل استیل ، فضا را بسیار مجلل و اشرافی می کند و برای دوستداران سبک کلاسیک و سلطنتی، یک مبل ایده آل به شمار می رود. اما برخی اشتباهات در انتخاب این سبک مبل ، ممکن است شما را از نتیجه ی دلخواهتان دور نماید.

ادامه خواندن←

مبل استیل آبی و تکنیک های انتخاب آن

مبل استیل یکی از بهترین انتخاب ها برای دیزاین کلاسیک است که می تواند فضا را بسیار با شکوه نماید. یکی از رنگ های زیبا برای مبل استیل، آبی است که تمامی طیف های آن برای چیدمان سلطنتی مناسب است.

ادامه خواندن←

چیدمان حرفه ای میز جلو مبلی با ۴ شکل ساده هندسی!

یکی از بهترین روش ها برای تزیین میز جلو مبلی ، شکل مثلث قایم الزاویه است. که همیشه بهترین جواب را می دهد و حتی برای چیدمان قفسه های کتاب نیز بسیار مناسب است.

ادامه خواندن←

چگونه مطابق فصل ها خانه را بچینیم؟

هر فصل معمولا چند شاخصه ی اصلی دارد که در نظر ما و اکثر افراد یادآور آن فصل است، مثلا دمای هوا می تواند در بسیاری از موارد تعیین کننده باشد، یا رنگبندی طبیعی هر فصل می تواند ایده ی خوبی برای دکوراسیون های فصلی باشد.

ادامه خواندن←

مبل استیل کرم رنگ و انتخاب رنگ چوب

مبل استیل یک مبل زیبا، اصیل و شکیل است که قالب چوبی آن نقش چشمگیری در زیبایی مبلمان ایفا می کند.در واقع در مبل استیل علاوه بر رنگ، جنس و طرح پارچه، رنگ و نوع منبت کاری چوب مبلمان نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در اینجا می خواهیم ببینیم مبل استیل کرم رنگ در کنار چه چوبی بهتر ظاهر می شود.

ادامه خواندن←

5 اشتباه در انتخاب کوسن (+راه حل)

کوسن ها اگر چه حجم بسیار کمی از فضای نشیمن را اشغال می کنند اما تاثیر بی اندازه ای در تحول دیزاین داخلی دارند. اما گاهی چند اشتباه ساده و پیش پا افتاده، باعث می شود شما به نتیجه ی دلخواه خود نرسید. در اینجا چند اشتباه متداول در انتخاب کوسن را مرور می‌کنیم تا هنگام خرید کوسن از آنها دوری کنید.

ادامه خواندن←

مبل آبی و نحوه ست کردن آن

مبل آبی به ویژه در طیف های روشن علاقمندان بسیاری دارد. این رنگ فضا را بزرگتر جلوه می دهد و به خاطر ذات خنثایی که دارد به آسانی با طیف وسیعی از رنگها می تواند ست شود.

ادامه خواندن←

6 تکنیک ساده برای لوکس تر کردن خانه

اگر با توجه به متراژ فضاهای داخلی خود که تعریف کرده اید، دست به خرید و انتخاب مبلمان بزنید، به شما اطمینان می دهم که یک خانه ی فوق العاده خواهید داشت.

ادامه خواندن←

نشیمن کوچک را چگونه بچینیم؟

برای خانه های کوچک ، استفاده از سبک کلاسیک توصیه نمی شود. چون مبل های کلاسیک معمولا حجیم تر و بزرگتر از سایر مبل ها هستند. از این رو بهترین کار، استفاده از سبک های مینیمال، بوهو، روستیک، اسکاندیناوی و ... است.

ادامه خواندن←