همه چیز در مورد انتخاب و چیدمان مبل استیل سبز

سبز یک رنگ طبیعی است و در طبیعت به وفور یافت می شود، ساده ترین راه برای انتخاب رنگ چوب مبل استیل سبز ، دقت به طبیعت و الهام از آن است. با توجه به آنچه در اطراف دیده ایم رنگ های قهوه ای، کرمی، بژ و سایر رنگ های این خانواده، هارمونی زیادی با رنگ سبز دارند و در کنار هم فوق العاده ظاهر می شوند.

ادامه خواندن←

چرا نباید برای خانه های کوچک مبل استیل بخریم؟

مبل استیل به خاطر فرم خاص، منبت کاری ها و جزییات تزیینی بسیاری که دارد، فضای زیادی می گیرد و باعث شلوغ شدن خانه می شود. حتی ممکن است در عبور و مرور شما اختلال ایجاد کند.

ادامه خواندن←

نکات تزئين ميز جلو مبلي استيل

در مورد چيدمان کلاسيک هنوز پايبندي به رسومات گذشته تا حدي وجود دارد از اين رو استفاده يا عدم استفاده از روميزي به خودتان بستگي دارد . البته به طور کلي عدم استفاده از روميزي اشکالي در زيبايي محيط شما بوجود نمي آورد اما استفاده از رومیزی می تواند ریسک هایی به همراه داشته باشد

ادامه خواندن←

8 دليل محبوبيت مبل طوسي

مبل طوسي به راحتي با تمام رنگ ها ست مي شود. دست شما را در تعيين نقطه ي کانوني و برجسته تر کردن قسمت خاصي از خانه ، باز مي گذارد و قدرت مانور شما را در ديزاين منزل به طور باورنکردني بالا مي برد.

ادامه خواندن←

۴ اشتباه در انتخاب مبل استیل همراه با تصویر

مبل استیل ، فضا را بسیار مجلل و اشرافی می کند و برای دوستداران سبک کلاسیک و سلطنتی، یک مبل ایده آل به شمار می رود. اما برخی اشتباهات در انتخاب این سبک مبل ، ممکن است شما را از نتیجه ی دلخواهتان دور نماید.

ادامه خواندن←

مبل استیل آبی و تکنیک های انتخاب آن

مبل استیل یکی از بهترین انتخاب ها برای دیزاین کلاسیک است که می تواند فضا را بسیار با شکوه نماید. یکی از رنگ های زیبا برای مبل استیل، آبی است که تمامی طیف های آن برای چیدمان سلطنتی مناسب است.

ادامه خواندن←

چیدمان حرفه ای میز جلو مبلی با ۴ شکل ساده هندسی!

یکی از بهترین روش ها برای تزیین میز جلو مبلی ، شکل مثلث قایم الزاویه است. که همیشه بهترین جواب را می دهد و حتی برای چیدمان قفسه های کتاب نیز بسیار مناسب است.

ادامه خواندن←

چگونه مطابق فصل ها خانه را بچینیم؟

هر فصل معمولا چند شاخصه ی اصلی دارد که در نظر ما و اکثر افراد یادآور آن فصل است، مثلا دمای هوا می تواند در بسیاری از موارد تعیین کننده باشد، یا رنگبندی طبیعی هر فصل می تواند ایده ی خوبی برای دکوراسیون های فصلی باشد.

ادامه خواندن←

مبل استیل کرم رنگ و انتخاب رنگ چوب

مبل استیل یک مبل زیبا، اصیل و شکیل است که قالب چوبی آن نقش چشمگیری در زیبایی مبلمان ایفا می کند.در واقع در مبل استیل علاوه بر رنگ، جنس و طرح پارچه، رنگ و نوع منبت کاری چوب مبلمان نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در اینجا می خواهیم ببینیم مبل استیل کرم رنگ در کنار چه چوبی بهتر ظاهر می شود.

ادامه خواندن←