خداوند را شاکریم که به ما توان بیش از ۲۰ سال خدمتگزاری به هموطنان عزیز را داد. و ما بیش از ربع قرن تلاش شبانه روزی نمودیم تا رضایت مندی شما عزیزان را فراهم آوریم . و اینک مبلمان میلاد قدمی دیگر در صنعت مبلمان اداری و خانگی برداشته تا بار دیگر نام ایران را سربلند و سرافراز گرداند.

در این راه، اول حمایت و لطف پروردگار و بعد پشتیبانی شما عزیزان در کنار تلاش بی وقفه تیم مبل استیل میلاد راه بر و راه بلد این راه طولانی است .
مبل استیل میلاد با طراحی و ساخت مجموعه ای متنوع از انواع  مبلمان اداری و خانگی تلاش نموده تا با ارائه محصولاتی با طراحی روز دنیا و کیفیت بسیار بالا مشتریان را از انواع محصولات چوبی و  وارداتی بی نیــاز نماید، و ایـن یعنی نیل به گستره ی وسیع تری از سلایق و علایق مشتریان عزیزمان . ما بر این باوریم که کیفیت و مشتری مداری محور اصلی توسعه یک مجموعه صنعتی است و با تولید محصول با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دقیق و موثر می توانیم در مسیر پیشبرد طرح توسعه خود گام برداریم.
امید است با استعانت از درگاه خالق یکتا و همچنین بهره گیری از ارشادات و راهنمائی ارزنده خریداران و مراجعین محترم این مجموعه موفق گردد روز به روز تولیدات خود را بهتر و متنوع تر عرضه نموده و رضایت خاطر هم میهنان عزیز و خریداران گرامی را از هر جهت فراهم نماید.

1شريعتي1021-77671085-6 خيابان شريعتي- جنب خيابان ملک – پلاک 434